ГАЛУЗІ ВИКОРИСТАННЯ СУЧАСНИХ ВОГНЕТРИВКИХ МАТЕРІАЛІВ НА ПРИКЛАДІ ПРОДУКЦІЇ MORGAN ADVANCED MATERIALS

ЧОРНА І КОЛЬОРОВА МЕТАЛУРГІЯ

Об'єкти використання керамоволокнистих матеріалів: мартенівські печі, печі нагріву металу перед плющенням і плавки кольорових металів,  газові печі для термообробки металу, колпакові печі для термообробки рулонів холоднокатанного паперу, установки для випалення руди і відновлення залізорудних окатишів, повітрянагрівачі доменних печей, ковші розливу металу і інше.

Виконувані роботи: ізоляція газоходів, стін, куполу, повітряводів гарячого дуття,  зводу печі, стін і зводу регенераторів, кришок завантаження, кришок ковшів і кришок установок нагріву ковшів перед розливом металу,  футерування зводів і стін печі, екранів над злитками металу перед плющенням, рекуператорів, поясів пальників та інше.

Читати далі про використання матеріалів в металургії чи про використання матеріалів у виробництві алюмінію  

 

 

 

 

 

 

 

 

  

ЕНЕРГЕТИКА

Об'єкти використання керамоволокнистих матеріалів: парові і водогрійні котли, паропроводи, теплові траси, термічне устаткування, турбіни та інше.

Виконувані роботи: зовнішня теплоізоляція котлів, теплоізоляція паропроводів, футерування котлів, турбін та інше. Читати далі

 


 

 

 

  

ХІМІЧНА ТА НАФТОХІМІЧНА ПРОМИСЛОВОСТІ

Об'єкти використання керамоволокнистих матеріалів: трубчасті печі різного призначення (реформінга, піролізу та ін.), шатрові печі НПЗ,  печі для спалювання сірчистого колчедану, парові котли та інше.

Виконувані роботи: футерування радіаційних і конвективних камер, стін і зводів, теплоізоляція і ущільнення оглядових люків та інше. Читати далі

 

 

 

 

 

ВИРОБНИЦТВО КЕРАМІКИ І БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

Об'єкти використання керамоволокнистих матеріалів: високотемпературні печі випалення кераміки, тунельні печі для випалення керамічних плиток і цеглини та інше.

Виконувані роботи: футерування стін, зводу і, в деяких випадках, поду печі, теплоізоляція оглядових і технологічних люків та інше. Читати далі

 

 

 

 

  

ПАРОГЕНЕРАТОРНІ УСТАНОВКИ

Об'єкти використання керамоволокнистих матеріалів: димові труби, кожух, под, шумоглушники,  пояси допоміжних пальників та інше.

Виконувані роботи: футерування поду, поясу допоміжних пальників, кожуха, димових труб, шумоглушників та інше. Читати далі

 

 

 

 

 

  

ПОЖЕЖОЗАХИСТ

Об'єкти використання керамоволокнистих матеріалів: пожежозахист трубопроводів і суден від вуглеводневої пожежі і вогневого потоку, захист сталевих конструкцій, кабельні канали і жолоби, вентиляційні канали хімічного виробництва, конструкційні з'єднання, акустична ізоляція, протипожежні лабораторії, ступінчасті вентиляційні канали підвишеного тиску, протипожежні заглушки, пластикові труби, системи PlenumWrap® для захисту пластикових труб і кабелів від поширення полум'я і диму у вентиляційних каналах приточної вентиляції та інше. Читати далі

 

 

   

СКЛЯНА ПРОМИСЛОВІСТЬ

Об'єкти використання керамоволокнистих матеріалів: скловарні печі, леєрні печі, барабанні сушила для сушки піску і доломіту та інше.

Виконувані роботи: футерування стін і зводів, теплоізоляція зводів і стін печей і регенераторів, зовнішня теплоізоляція барабанів та інше.

ТРУБОПРОКАТНІ ЗАВОДИ

Об'єкти використання керамоволокнистих матеріалів: печі з крокуючими балками, роликові електричні і газові печі для термообробки труб, секційні печі нагріву труб перед гартом і термообробки труб, кільцеві печі, ковші розливу металу та інше.

Виконувані роботи: теплоізоляція кришок ковшів і кришок установок нагріву ковшів перед розливом металу, рухливої і нерухомої балок, роликів, футерування стін і підвісного зводу, секцій печі, ущільнення стиків секцій шнурами та інше.

МАШИНОБУДУВАННЯ

Об'єкти використання керамоволокнистих матеріалів: печі для термообробки металовиробів, колпакові, вертикальні, елеваторні, шахтні печі, нагрівальні печі, печі з подом викочування та інше.

Виконувані роботи: футерування стін, зводу і поду печі, теплоізоляція ущільнювача рухливих елементів поду, зовнішнє футерування тигельних індукційних печей, теплоізоляційний шар канальних індукційних печей та інше.