+38 (050) 691 66 76

+38 (067) 350 10 27

Будівництво та реконструкція теплових агрегатів

Наші Акції
Продукція

Шановний відвідувач! «Інвентум Україна» - енергосервісна компанія, що надає весь спектр послуг з будівництва та реконструкції різних теплових агрегатів (печей, котлів та іншого технологічного обладнання) на основі передових світових практик (застосування інноваційних інженерних рішень, матеріалів та бладнання).

 
Продукція

«Інвентум Україна» - офіційний дистриб'ютор та імпортер в Україні провідних світових виробників високотемпературних теплоізоляційних і вогнетривких матеріалів - «Luyang Unifrax Trading Company Limited» (КНР), «Morgan Advanced Materials» (ЄС), «Allied Mineral Products» (США, Нідерланди), «ECTP Refractories» (Бельгія), «HASLE Refractories» (Данія) та ін.

Пропоновані матеріали представлені у вигляді матів, плит, блоків, текстилю на основі керамічного волокна, а також вогнетривкої цегли, бетону, мертеля тощо.

Також наша компанія є офіційним ексклюзивним дистриб'ютором на території України рідкого керамічного теплоізоляційного матеріалу «ТСМ Керамічний».

 
Наша місія

Місія компанії – покращувати екологію та підвищувати економічний добробут клієнтів і співробітників компанії шляхом впровадження високоефективних технологій при будівництві та реконструкції промислових теплових агрегатів.

Найкращим підтвердженням ефективної роботи компанії є успішна реалізація проектів з реконструкції та технічного переоснащення термічних агрегатів на провідних промислових підприємствах України, Республіки Казахстан та Російської Федерації.

Реалізовані проекти
 
Наші переваги
 
Інноваційність матеріалів, їх вищі економічні та експлуатаційні показники в порівнянні зі стандартно застосовуваними.
 
Професіоналізм і багаторічний досвід роботи фахівців компанії.
 
Індивідуальний підхід до кожного клієнта, враховуючи технічні нюанси, економічну доцільність і т.п.
 
Безкоштовна технічна підтримка.
 
Висока якість, великі складські запаси і широкий асортимент матеріалів, а також прямі ексклюзивні поставки від виробників.
 
Оптимізація витрат замовника на покупку, монтаж і експлуатацію матеріалів.
 
Мінімальні строки поставки продукції і виконання робіт.
 
Конкурентоспроможні ціни на пропоновані матеріали, проектні і монтажні роботи.
 

В авангарді промислових інновацій