+38 (050) 691 66 76

+38 (067) 350 10 27

Будівництво та реконструкція теплових агрегатів
Теплова ізоляція та футеруванняПродукціяІнші вогнетривиВогнетривкий фетр
Наші Акції
Продукція

Вогнетривкий фетр

Завдяки чудовим теплофізичним властивостям матеріалів на основі керамічного волокна (вогнетривке волокно) можна досягти значної економії енергетичних ресурсів, особливо в умовах постійного зростання цін на енергоносії. Одним з таких матеріалів є вогнетривкий фетр європейського виробника Morgan Advanced Materials. Фетр виробляють методом гарячого пресування з додаванням органічних сполучень для надання продукту більшої щільності. У виробництві теплоізоляційного фетру застосовують тільки високоякісну сировину і використовуються передові технологічні процеси, завдяки чому матеріали (вогнетривкий фетр) мають чудові теплофізичні характеристики.

Застосування фетру на основі керамічного волокна (вогнетривке волокно) можливе при вирішенні практично всіх завдань, пов'язаних з високотемпературним футеруванням та тепловою ізоляцією, а саме: виготовлення висічних форм, застосування у якості високотемпературних прокладок, термічних бар'єрів і т. п.

Основні властивості та характеристики вогнетривкого фетру: хімічна стабільність, стійкість до впливу високої температури, точність розмірів, низька теплоємність і багато іншого. Робочі температури теплоізоляційного фетру знаходяться у діапазоні до 1320 градусів Цельсія.

Теплоізоляційний фетр на основі керамічного волокна (вогнетривке волокно) володіє рядом чудових характеристик, які випереджають застарілі шамотні й азбестові матеріали, доступною ціною і дозволяють успішно застосувати даний фетр в роботах з модернізації та ремонту футерування та теплової ізоляції промислових агрегатів.