Назад
Проекти

Проекти

Реконструкція футерування печі сушильного конвеєра
 У 2018 році, з метою досягнення істотної економії витрат на енергоносії, наші фахівці зробили реконструкцію футерування термічної печі.
Капітальний ремонт з модернізацією печі з викатним подом
З метою скорочення енерговитрат наша компанія провела капітальний ремонт з модернізацією термічної печі з викатним подом.
Переведення парового котла на роботу на вугіллі
Фахівці нашої компанії протягом 4 місяців реалізовували унікальний для нашої країни проект по відновленню роботи котлоагрегату ТЕЦ на вугіллі.
Реконструкція печі
Фахівці компанії розробили і реалізували проект комплексної реконструкції термічної газової печі садкою 1 тонна.
Модернізація печі
Співробітники нашої компанії протягом декількох місяців проводили роботи з капітального ремонту термічної нагрівальної газової печі та її модернізацію.
Модернізація термічної камерної печі
Модернізація термічної камерної печі (200 тонн) включала в себе заміну вогнетривкої футерівки стін, склепіння, завантажувальних вікон і коробів димовідведення камерної печі, модернізацію газопальникових пристроїв, проведення пуско-налагоджувальних робіт та розробку нової режимної карти.
Модернізація термічної роликової печі з заміною футерування на сучасне
У 2017 році фахівці компанії виконали модернізацію термічної роликової печі з заміною футерування на сучасну легковагову.
Виготовлення та футерування фурмених сопел низькоцементним вогнетривким бетоном
Компанія "Інвентум України" у 2017 році виконала замовлення на виготовлення і поставку замовнику 23 фурмених сопел для вдування пиловугільного палива в доменну піч.
Відновлення теплової ізоляції (футерування балок) подових балок СІО ПШБ
Фахівці компанії "Інвентум України" в 2016-2017 роках провели комплекс робіт по відновленню теплової ізоляції подових балок СІО ПШБ вогнетривким бетоном.
Футерування склепіння тунельної печі модульними блоками
Фахівці нашої компанії виконали модернізацію вогнетривкої футерівки склепіння тунельної печі модульними блоками на основі керамічного волокна.