Назад
Проекти

Проекти

Будівництво печі для випалення графітованих електродів
Будівництво печі для випалення графітованих електродів «під ключ». Габарити печі: довжина 56 м, ширина 20 м, висота 8 м. Піч складається з 16 камер, які в свою чергу діляться на 8 касет.
Виготовлення вогнетривких блоків
Виготовлення вогнетривких блоків для футерування дверей коксових батарей.
Поставка комплектів футерувальних матеріалів
Поставка комплектів футерувальних матеріалів для футерування кришок сталерозливних ковшів і кришок стендів сушки і розігрівання сталерозливних ковшів.
Відновлення теплової ізоляції газоходів вентилятора
В рамках даного контракту нами були виконані роботи по відновленню теплової ізоляції газоходів вентилятора No13. По суті це ЕСКО-контракт, з огляду на те, що оплата за нього відбувається за рахунок зекономлених коштів після реалізації енергозберігаючого заходу.
Ремонт футерування трубчастого підігрівача
Якісно виконаний ремонт трубчастого підігрівача.
Будівництво енергоблоків потужністю 900 мВт кожен
Участь в одному з наймасштабніших проектів в енергетиці ЄС за останні роки - будівництво енергоблоків потужністю 900 мВт кожен. Розраховані на роботу на супер надкритичних параметрах пари, висота кожного котла - 125 м.
Капітальний ремонт парових турбін потужністю 60 мВт
У 2018 році наша компанія поповнила команду висококласних спеціалістів у областях ремонтів та реконструкцій парових турбінів та генераторів електричного току ТЕЦ, які мають більш ніж 20-річний досвід у цій сфері. У наступні 2 роки ми реалізували кілька контрактів за капітальним ремонтам турбогенераторів, т. Ч. ремонт ТГ потужністю 60 мВт (ПТ 60-90 / 13).
Капітальний ремонт з модернізацією термічної роликової печі
Наші фахівці виконали капітальний ремонт з модернізацією термічної роликової печі із застосуванням сучасних легковагих футерувальних матеріалів.
Заміна вогнетривкого футерування випалювальної машини
Кваліфікований персонал нашої компанії в 2018 році провів заміну вогнетривкого футерування обпалювальної машини, в тому числі нанесення торкрет суміші.