Вогнетривкий мертель, мастика

Вогнетривкий мертель JM 2600 / BLAKITE / BLAKITE V / JM 3300

Вогнетривкий Мертель JM 2600 / BLAKITE / BLAKITE V / JM 3300

Цiна: 98 грн/кг*
* цiна за мертель Blakite. Мiнiмальна кiлькiсть - 20 кг.

Фірма Thermal Ceramics поставляє вогнетривкі мертелі у вигляді готових до використання вологих сумішей. Мертелі Blakite та JM складаються з матеріалів тонкого помолу і спеціальних єднальних речовин. Після сушки на повітрі вони забезпечують міцні з'єднання практично монолітної структури цегельної кладки.

Тип:
вогнетривкий мертель.

Класифікаційна температура:
JM 2600 - 1430 0С
Blakite - 1650 0С
Blakite V - 1650 0С
JM 3300 - 1760 0С

Максимальна безперервна температура використання:
максимальна безперервна температура дії на матеріал залежить від умов вкористання. В разі сумніву зверніться, будь ласка, за рекомендацією до Вашого найближчого дистриб'ютора Thermal Ceramics.

Доступні види:
Вогнетривкий мертель JM 2600:
застосовується для кладки теплоізоляційної вогнетривкої цегли, надміцної цегли і з високим вмістом глинозему. Також для зменшення проникнення шлаку і рідкого метала в стики. Призначений для місць, де потрібна високотемпературна перев'язка в умовах відносно низьких температур. Рекомендується для того, щоб скріплювати вогнетривку теплоізоляційну цеглу з робочою температурою до 1430 0С. Ці єднальні розчини можуть наноситися як кельмою, так і у вигляді просочення.

Вогнетривкий мертель Blakite:
це високотемпературний розчин темно-сірого кольору володіє великою здатністю утримувати воду. Він був спеціально розроблений для кладки теплоізоляційної вогнетривкої цегли. Він також підходить для використання з надміцною і високоглиноземистою вогнетривкою цеглою з робочою температурою до 1650 0С. Розчин поставляється в консистенції відповідною для ремонту або штукатурки дрібних поглиблень, для чого вимагає добавки приблизно 5% вод. Вогнетривкий мертель Blakite - універсальний розчин. Це хороший вибір для проектів, що включають головним чином вогнетривку ізоляційну цеглу, а так само щільніші вогнетриви.

Вогнетривкий мертель Blakite V:
це стандартний матеріал з щільнішою консистенцією призначений для склеювання вогнетривких матеріалів спеціальних форм з листовим металом. Мертель складається з матеріалів тонкого помолу і спеціальних єднальних речовин. Після сушки на повітрі вони забезпечують міцні з'єднання практично монолітної структури цегельної кладки.

Вогнетривкий мертель JM 3300:
виключно високовогнетривкий розчин, що твердне на повітрі, для кладки теплоізоляційної цегли типа JM 32 і високоглиноземистої вогнетривкої цегли з робочою температурою до 1760 0С.

Характеристики:
• хороша оброблюваність, ідеальна пластичність, збереження води;
• незначна усадка в результаті сушки і випалення;
• висока вогнетривкість;
• висока міцність з'єднання;
• високий опір дії хімікатів;
• стійкість хімічного складу;
• мала газопроникність для гарячих газів і повітря.

Використання:
• для кладки теплоізоляційної вогнетривкої цегли, надміцної цегли і цегли з високим вмістом глинозему;
• малі і лабораторні печі;
• для ремонту або штукатурки дрібних поглиблень;
• для зменшення проникнення шлаку і рідкого метала в стики. 

Клікніть на картинку щоб побачити повнорозмірну версію 
 
Інфолист для скачування (рос. мов.):
Проекти