Вогнетривке кріплення

Найпоширенішими та ефективними матеріалами при виконанні робіт з теплової ізоляції та футерування високотемпературного устаткування у промисловості є матеріали на основі керамічного волокна (вогнетривкі плити, мати, модульні блоки і т. д.). При установці (монтажі) цих матеріалів важливим моментом є спосіб їх кріплення. Адже, в разі застосування неякісного кріплення, можуть стати непридатними не тільки матеріали, але й саме устаткування. Наша компанія для вирішення даного завдання пропонує застосовувати кріплення для футерування та теплоізоляції (вогнетривкі анкери) європейського виробництва. Пропоновані кріпильні матеріали (вогнетривке кріплення) виробляють компанії, які спеціалізуються на виробництві даних матеріалів. У процесі виробництва своєї продукції (кріпильні матеріали) дані компанії використовують найсучасніше обладнання та суворий контроль якості. Завдяки цьому, кріпильні матеріали (вогнетривкі анкери) мають виняткові вогнетривки властивості, які набагато перевищують властивості стандартно застосовуваних матеріалів, і відповідають найвищим стандартам якості.

Основні характеристики і переваги вогнетривкого кріплення: велика стійкість до високих температур, різноманіття розмірів і форм (наявність кріплення для теплоізоляції під конкретні технічні завдання), простота та зручність монтажу, зниження трудовитрат, довговічність і багато іншого.

Застосовується вогнетривке кріплення для монтажу практично будь-яких теплоізоляційних вогнетривких матеріалів (мати, плити, модулі та багато іншого).

Таким чином, кріплення для теплоізоляції (вогнетривкі анкери) є незамінним матеріалом під час проведення монтажних робіт по футеруванню та тепловій ізоляції промислового обладнання і агрегатів.

Проекти