Вогнетривкі фасонні вироби

Вогнетривкі вакуум-формовані матеріали KAOWOOL VF SHAPES

Вогнетривкі вакуум-формовані матеріали KAOWOOL VF SHAPES

Вакуум-формовані матеріали Kaowool VF Shapes є теплоізоляційними матеріалами виробленими з суміші вогнетривкого керамічного волокна шляхом вакуумного формування. Даний процес дає можливість виробляти матеріали різних конфігурацій, розроблених для певного виду використання і варіюються від простих форм (наприклад рукави, конуси) до складних форм. Склад варіюється залежно від температури використання від 1260°c до 1600°c. Формовані вироби можуть бути вироблені з міцним складом, який дає велику міцність і щільність. Термовластивості такі ж, як в звичайних видів, але з покращеною стійкістю до ерозії. Kaowool 1260 LB є гнучким матеріалом, з хорошим збереженням розмірів після стискування, що дозволяє застосовувати його в тих випадках, коли використання жостких форм ускладнене. Всі вакуум-формовані матеріали мають низьку усадку в межах їх робочих температур і зберігають властивості високотемпературної легковагої теплоізоляції і стійкість до термоударів, які характерні керамічному волокну Kaowool. Необпалений матеріал може легко різатися і оброблятися інструментами. При необхідності на фасонні матеріали можуть наноситися отверджувач Kaowool Hardener або Kaowool White Cement для забезпечення захисного шару з робочою температурою до 1260°c. Фасонні матеріали Kaowool 1260 Shapes можуть поставлятися в зміцненому вигляді відповідно до вимог замовників.

Тип:
вакуум-формованні фасонні матеріали.

Класифікаційна температура:
від 1260°c до 1600°c
Максимальна температура використання залежить від виду використання. В разі сумнівів зверніться до місцевого відділення Morgan Thermal Ceramics за порадою.

Використання:
дані різноманітні товари можуть бути використані там, де потрібні жорсткі фасонні матеріали, що самоутримуються, для високотемпературної теплоізоляції. Kaowool 1260lb рекомендується для ущільнень.
 

Дані, приведені вище, - типові значення, отримані у відповідності з прийнятими методами тестування і схильні до нормальних виробничих варіацій. Вони надані як технічна інформація і можуть змінюватися без повідомлення. Таким чином дані приведені вище не мають бути використані для цілей специфікацій. Зв'яжіться з Вашим офісом Morgan Thermal Ceramics для здобуття поточної інформації.
Проекти