Вогнетривкий клей

Високотемпературний клей ТИ-1К-Х

Високотемпературний клей ТИ-1К-Х

Цiна: 57 грн/кг*
* мiнiмальна кiлькiсть - 15 кг.


Реалізована нами продукція, а саме високотемпературний клей ТИ-1К-Х, це однокомпонентна самостійно твердіючих композиція, що складається з неорганічних речовин і присадок у вигляді додавання оксидів металів. Має високоефективні експлуатаційні якості.

Тип:
високотемпературний клей ТИ-1К-Х являє собою суспензію зеленуватого кольору.

Класифікаційна температура:
температура застосування 1250 0С.

Властивості:
Пропонований вогнестійкий клей має підвищений інтерес серед українського покупця і широко використовується в різних робочих процесах, наприклад:
• безпосередньо в якості вогнетривкого клею при необхідності склеювання різних вогнетривких матеріалів, наприклад, горілчаних каменів або керамічних виробів;
• в якості вогнетривкої суміші (розчину) для кладки вогнетривкої цегли при футеровці печей і термостійкого обладнання різного типу;
• в якості матеріалу, який застосовують при проведенні ремонту футерування різного типу теплових агрегатів;
• щільність вогнестійкого клею ТИ-1К-Х - 1,4-1,55 г/см3.

Застосування:
Висока практичність в застосуванні вогнетривкого клею не передбачає правил особливої ​​уваги, так як в суспензії відсутні токсичні і легкозаймисті речовини. Вільно використовується в різній Ph середовищі (кислої, лужної, нейтральної); має чудові антикорозійні якості. Коливання температури повітря в робочих цехах з високотемпературним клеєм можуть становити від +5 до +60 0C, а вологість повітря підтримується на рівні 85%. Спочатку використання вогнестійкого клею ТИ-1К-Х передбачено ретельне його перемішування. Оскільки матеріал легко наноситься пензлем, шпателем, і навіть пульверизатором, слід дотримуватися рекомендацій по очищенню (пропустити через фільтр), підігріву і процентним співвідношенням води (5% від обсягу при розпилюванні). Це прискорить і якісно покращить виконання робочих процесів з клеєм. Вогнетривка суміш обов'язково наноситься на сухі, знежирені і повністю очищені робочі поверхні. Методи хімічного або термічного впливу прискорять процес висихання клею, так як звичайне висихання при кімнатній температурі триває до 24 годин, а остаточне - трохи більше 72 годин. Необхідну багатошарове нанесення вогнетривкого клею ТИ-1К-Х (максимум 1 міліметра кожний наступний шар), передбачає повне висихання попереднього. Рекомендований високотемпературний клей використовувати в гарантійний період (6 місяців) з моменту поставки.

Упаковка:
вогнетривкий клей ТИ-1К-Х поставляється в бочках по 60 кг або розфасованим в ємностях по 15 кг.

Проекти