Назад
Проекти

Проекти

Виготовлення та поставка фурмених сопел для доменної печі
Фахівці Інвентум Україна виготовили і зафутеровали різної модифікації фурмені сопла для металургійного комбінату.
Капітальний ремонт з модернізацією методичної печі
Інвентум Україна в 2018 році виконала комплекс робіт, спрямованих на зниження споживання газу та поліпшення енергоефективності методичної печі, підвищення рівня безпеки праці для персоналу, а також зниження рівня забруднення екології.
Футерівка глісажних труб методичної печі
З метою зменшення теплових втрат в балках СІО, фахівці нашої компанії реалізували проект по заміні футеровки глісажні труб (в рамках капітального ремонту методичної печі).
Капітальний ремонт вогнетривкої футерівки обпалювальної машини
Фахівці монтажного відділу в 2018 році виконали капітальний ремонт вогнетривкої футерівки машини для випалу окатишів.
Відновлення футерування кільцевої печі з обертовим подом
На початку 2019 року фахівці нашої компанії успішно завершили проект по відновленню футерування кільцевої печі з обертовим подом. Нами була здійснена комплексна поставка вогнетривких матеріалів, а також виконані роботи по демонтажу і подальшого відновлення футерування.
Модернізація електричної печі для випалення емалі
Компанія "Інвентум Україна" провела повний комплекс робіт з модернізації електричної печі випалу емалі (заміна футерівки, установка нагрівальних елементів, відновлення металоконструкцій, частковий ремонт і відновлення системи рекуперації, монтаж технологічного обладнання, пуско-налагоджувальні роботи).
Реконструкція футерування печі сушильного конвеєра
 У 2018 році, з метою досягнення істотної економії витрат на енергоносії, наші фахівці зробили реконструкцію футерування термічної печі.
Капітальний ремонт з модернізацією печі з викатним подом
З метою скорочення енерговитрат наша компанія провела капітальний ремонт з модернізацією термічної печі з викатним подом.
Переведення парового котла на роботу на вугіллі
Фахівці нашої компанії протягом 4 місяців реалізовували унікальний для нашої країни проект по відновленню роботи котлоагрегату ТЕЦ на вугіллі.
Реконструкція печі
Фахівці компанії розробили і реалізували проект комплексної реконструкції термічної газової печі садкою 1 тонна.