У завдання інженерного центру «Інвентум» входить комплексні інжинірингові послуги з будівництва, реконструкції, модернізації або ремонту промислових печей, котлів та іншого енергетичного обладнання.
 
Ми здійснюємо:
проектування на стадіях техніко-комерційних та тендерних пропозицій;
розробку всього комплексу проектно-конструкторської документації;
розробку монтажних креслень, інструкцій з монтажу та експлуатації, завдання на АСУ ТП, будівельну частину та всю необхідну документацію для Генпроектування;
інженерну підготовку виробництва: розробку проектів організацій робіт, типових технологічних карток, ППР, технологічних інструкцій;
оптимізацію проектних рішень, розроблених іншими проектними організаціями з метою скорочення капітальних та експлуатаційних витрат замовника.
 
На стадії проектування наші фахівці впроваджують передові технічні рішення, наприклад сучасні енергоефективні матеріали та обладнання. Це дозволяє досягти:
вищого ступеня надійності та довговічності обладнання;
зниження споживання енергоресурсів;
зниження викидів шкідливих речовин, у атмосферу;
зниження собівартості виробленої продукції;
скорочення періоду окупності проектів та ін.
 
Успішне виконання нашою компанією описаних вище завдань можливе завдяки роботі досвідченого злагодженого колективу, який постійно вдосконалює свої знання, має науково-дослідну базу, в тому числі спеціалізоване програмне забезпечення, відвідує галузеві виставки по всьому світу, консультується та виконує проектування промислових печей, котлів та іншого енергетичного обладнання, під наглядом провідних компаній-виробників матеріалів та обладнання.
 
Слід також зазначити, що з моменту створення компанії успішно реалізовано понад 230 проектів. При цьому часто замовником був потрібний повний комплекс послуг, у тому числі проектування промислових печей для їх модернізації (дивіться розділи «Проекти» та «Відгуки»).

Переваги

ico

Системний імпорт

Потрібна впевненість в якості та постійній наявності необхідних вогнетривів? Дистриб'юція від світових виробників

ico

Термінова доставка вогнетривів

Продукція потрібна на вчора?
Виробництво варто?
Відвантаження в день замовлення

ico

Великі складські запаси

Більше 5000 одиниць великої вогнетривкої продукції в одному місці - мати, плити, кріплення, суміші, цегла та багато іншого!

ico

Технічний розрахунок

Не знаєте яких і скільки вогнетривів необхідно? Як їх застосувати? Технічний розрахунок безкоштовно!

2000+

Покупців

Завантажити Бриф на виконання робіт

.docx format 0 MB