Назад
Компанія

Шановний відвідувач! «Інвентум Україна» - енергосервісна компанія, що надає весь спектр послуг з модернізації різних теплових агрегатів (печей, котлів та іншого технологічного обладнання) на основі передових світових практик (застосування інноваційних інженерних рішень, матеріалів та бладнання).

Енергосервісна компанія повного циклу

Унікальність нашої компанії полягає в тому, що ми пропонуємо комплексне вирішення задач по будівництву, реконструкції і технічному переоснащенню печей, парових та водогрійних котлів та іншого технологічного обладнання на основі передових світових практик (застосування інноваційних інженерних рішень, матеріалів і обладнання).

Наша місія

Місія компанії – покращувати екологію та підвищувати економічний добробут клієнтів і співробітників компанії шляхом впровадження високоефективних технологій при будівництві та реконструкції промислових теплових агрегатів.

Найкращим підтвердженням ефективної роботи компанії є успішна реалізація проектів з реконструкції та технічного переоснащення термічних агрегатів на провідних промислових підприємствах України, Республіки Казахстан та Російської Федерації.

Переваги работи з нами
 
повний комплекс послуг
проектування, постачання і монтаж
 
передові технічні рішення і матеріали
 
професійне обладнання
і дозвільна документація
 
професійна команда
понад 50 реалізованих проектів
 
великі складські запаси товарів
більше 5 0000 одиниць вогнетривкої продукціїПроекти