Діагностика теплового обладнання - один з перших і дуже важливих етапів при проведенні робіт з будівництва, реконструкції або модернізації теплоенергетичного обладнання (промислових печей, котлів, турбін, газоходів, ємностей і т. д.). При діагностиці необхідно визначити поточний стан агрегату, в тому числі:
стан металоконструкцій;
стан футерування;
стан пальникового обладнання;
відповідність проектної документації;
робочі показники;
рівень споживання енергоресурсів і теплових втрат.
 
Все це необхідно для того, щоб на наступних етапах будівництва, реконструкції чи модернізації, ремонту найбільш ефективно та з урахуванням усіх конструктивних особливостей застосувати сучасні технології та матеріали. Це дозволить:
одержати високі показники ефективності роботи теплового обладнання;
досягти короткого терміну окупності інвестицій;
суттєво заощадити кошти замовнику.
 
Так, наприклад, з нашого досвіду проведення робіт з модернізації печей періодичної дії, термін окупності в середньому становить 6-9 місяців.
 
Як бачимо, діагностика промислового обладнання (печей, котлів та ін.) - дуже відповідальний етап і від того, наскільки професійно він буде виконаний, залежатимуть довговічність, якість, економічність та безпека роботи обладнання після будівництва, реконструкції, переоснащення або ремонту. «Інвентум» вже багато років виконує дані роботи, має штат кваліфікованих фахівців, відповідне обладнання та програмне забезпечення. Слід також зазначити, що діагностику промислових печей та теплоенергетичного обладнання, природно, з виїздом наших спеціалістів на об'єкт, ми здійснюємо на безоплатній основі.

Переваги

ico

Системний імпорт

Потрібна впевненість в якості та постійній наявності необхідних вогнетривів? Дистриб'юція від світових виробників

ico

Термінова доставка вогнетривів

Продукція потрібна на вчора?
Виробництво варто?
Відвантаження в день замовлення

ico

Великі складські запаси

Більше 5000 одиниць великої вогнетривкої продукції в одному місці - мати, плити, кріплення, суміші, цегла та багато іншого!

ico

Технічний розрахунок

Не знаєте яких і скільки вогнетривів необхідно? Як їх застосувати? Технічний розрахунок безкоштовно!

2000+

Покупців

Завантажити Бриф на виконання робіт

.docx format 0 MB