Наша компанія велику увагу приділяє якості і технологічності застосовуваних вогнетривких матеріалів, також для нас дуже важливі референції і технічний супровід. Тому ми намагаємося працювати тільки з виробниками вогнетривів, які відповідають даним вимогам.

Так багаторічним партнером нашої компанії є «Luyang Unifrax Trading Company Limited» (КНР), продукція якої користується попитом більш ніж в 60 країнах світу, в тому числі країнах Європейського Союзу, США, Японії та Австралії. Обсяг продукції, що випускається складає 100 000 тонн на рік. На виробничій площі 1 000 000 квадратних метрів працює понад 2200 співробітників. До корпорації входять 6 дочірніх підприємств. Компанія, заснована в 1984 році, використовує сучасні інноваційні технології при виробництві керамічного волокна і виробів на його основі, їй належить 45 патентів і 28 наукових і технічних досягнень. Це дозволяє виробляти продукцію високої якості і з конкурентоспроможною ціною. А внутрішні стандарти якості компанії визнані загальнонаціональними стандартами для всіх виробників високотемпературної ізоляції і вогнетривких матеріалів на основі керамічного волокна.

«Morgan Advanced Materials» (ЄС) - флагман виробництва високотемпературних теплоізоляційних і вогнетривких матеріалів. Компанії належить 34 заводи і 50 представництв, розташованих по всьому світу. Кількість працюючих співробітників перевищує 3000 чоловік. Всі виробничі процеси автоматизовані з метою досягнення максимальної якості виробленої продукції. Компанія виробляє практично весь спектр високотемпературних теплоізоляційних і вогнетривких матеріалів: мати (ковдру), плити, блоки, папір на основі керамічного волокна, цеглу, бетон, мертель і багато іншого. Продукція представлена ​​в широкому діапазоні розмірів, щільності, температурних режимів і т. п., що дозволяє максимально повно використовувати її для вирішення технічних завдань з теплової ізоляції і футерування. Ну а якість вироблених вогнетривів і високотемпературної ізоляції відповідає найвищим європейським стандартам.

«Allied Mineral Products» (США, Нідерланди) - велика міжнародна компанія (заснована в 1961 році), один з лідерів в розробці і виробництві монолітних вогнетривів і готових виробів. 9 вогнетривких заводів «Allied Mineral Products» знаходяться в 7 країнах світу, в тому числі і в Нідерландах. Компанія виробляє і поставляє в більш ніж 85 країн світу вогнетривкі суміші найвищої якості завдяки дуже суворому відбору сировини і сучасним технологіям виробництва.


«HASLE Refractories» (Данія) - велика компанія (заснована в 1843 році) з виробництва готових вогнетривких сумішей і попередньо виготовлених сегментів для цементної і переробної галузей, а також металургії. Завод і центральний офіс знаходяться в Данії, два офіційних представництва - в Індії і Таїланді. Свою продукцію експортують в більш ніж 50 країн світу. Важливою особливістю роботи з «HASLE Refractories», крім високої якості продукції, є найкоротші терміни її поставки.

 


«ECTP Refractories» (Бельгія) - сімейна компанія (заснована в 1925 році), на заводі якої виробляють високоякісні вогнетривкі бетони для металургії, алюмінієвої і цементної промисловості. На площі 10 000 м2 випускають близько 900 видів вогнетривких сумішей (36 000 т в рік). Робота «ECTP Refractories» відрізняється високим сервісом на всіх етапах співпраці.

 «Iris» (Франція) - компанія, завод якої знаходиться на півночі Франції, пропонує величезний вибір вогнетривких кріплень дуже високої якості.
 

 


Також наша компанія є офіційним дистриб'ютором на території України рідкого керамічного теплоізоляційного матеріалу «ТСМ Керамічний».