Під час розробки проектної документації, техніко-комерційних пропозицій або конструкторських рішень, дуже часто потрібна відповідна 3D візуалізація. Інженери-конструктори «Інвентум Україна» мають досвід проектування будівництва, реконструкції та модернізації промислових теплових агрегатів і допоміжного обладнання (печей, котлів, турбін, газоходів, ємностей і т. п.), в тому числі виконують роботи з 3D візуалізації.
 
Наша компанія має в своєму розпорядженні відповідне програмне забезпечення і проводить консультації з виробниками застосовуваних матеріалів і устаткування для досягнення максимального ефекту від їх застосування. Також слід зазначити, що можливість проводити 3D візуалізацію конструкторських рішень дозволяє збільшити ефективність проектування, а також більш точно і якісно реалізувати ці рішення під час проведення робіт. А це, в свою чергу, дозволяє досягати більш високого рівня роботи теплового обладнання, що будується або модернізується.

Переваги

ico

Системний імпорт

Потрібна впевненість в якості та постійній наявності необхідних вогнетривів? Дистриб'юція від світових виробників

ico

Термінова доставка вогнетривів

Продукція потрібна на вчора?
Виробництво варто?
Відвантаження в день замовлення

ico

Великі складські запаси

Більше 5000 одиниць великої вогнетривкої продукції в одному місці - мати, плити, кріплення, суміші, цегла та багато іншого!

ico

Технічний розрахунок

Не знаєте яких і скільки вогнетривів необхідно? Як їх застосувати? Технічний розрахунок безкоштовно!

2000+

Покупців

Завантажити Бриф на виконання робіт

.docx format 0 MB