Про важливість якісного футерування теплових агрегатів відомо давно й існує величезна кількість інформації на цю тему, в тому числі і на нашому сайті. Відзначимо лише те, що на футерування припадає основне навантаження (висока температура, агресивне хімічне середовище, механічна дія та інші фактори) під час роботи теплового агрегату. І від того, наскільки довговічним, термостійким, енергоефективним, ремонтопридатним буде футерування, повністю залежить ефективність роботи теплового обладнання. Тому перед замовником виникає 3 основних питання при вирішенні завдань, пов'язаних з монтажем футерування (нового) або ремонтом футерування теплового обладнання:
• вибір найбільш відповідного технічного рішення;
• вибір матеріалів для футерування;
• вибір виконавця робіт із встановлення футерування.
  
«Інвентум» вирішує всі 3 поставлені вище завдання, надаючи замовнику весь комплекс послуг. Так, із завданням вибору матеріалів впорається наш відділ постачання, з вибором технічного рішення допоможе наш інженерний центр, ну а із завданням встановлення футерування – наш монтажний відділ. І, якщо при вирішенні перших двох завдань, замовники досить детально вивчають пропозиції та готові купувати якісні матеріали та технічні рішення, то на монтажі футерування часто економлять. Адже саме вибір професійного виконавця допоможе якісно втілити проектні рішення та не зіпсувати роботу підібраних матеріалів та обладнання, а, навпаки, максимально ефективно використовувати їх властивості.
  
Слід зазначити, що важливим моментом у роботі нашої компанії є досвід взаємодії з фахівцями передових світових виробників вогнетривкої продукції. Це важливо, в першу чергу тому, що при правильному підборі та встановленні інноваційних футерувальних матеріалів (наприклад, на основі керамічного волокна - так званих «легковаг») можливо досягти більш високих показників експлуатації та економії на енергоносіях при роботі теплового обладнання (до 70%) .
  
«Інвентум» має необхідне обладнання, дозволи та великий досвід проведення робіт з монтажу вогнетривкої футеровки:
промислових печей;
казанів;
теплогенераторів;
сушильних барабанів;
фурменних сопів доменних печей;
газоходів;
балок СІО;
глісажних труб;
повітроводів;
жолобів ливарного двору;
кришок сталерозливних ковшів;
дверей коксових батарей;
поворотні камери;
сушильного конвеєра;
підігрівачів, в т ч трубчастих підігрівачів та ін.
 
 Про це свідчать відповідні відгуки клієнтів. Також ознайомитися з описом та фотографіями виконаних нашими фахівцями футерувальних робіт можна у розділі «Проєкти».

Переваги

ico

Системний імпорт

Потрібна впевненість в якості та постійній наявності необхідних вогнетривів? Дистриб'юція від світових виробників

ico

Термінова доставка вогнетривів

Продукція потрібна на вчора?
Виробництво варто?
Відвантаження в день замовлення

ico

Великі складські запаси

Більше 5000 одиниць великої вогнетривкої продукції в одному місці - мати, плити, кріплення, суміші, цегла та багато іншого!

ico

Технічний розрахунок

Не знаєте яких і скільки вогнетривів необхідно? Як їх застосувати? Технічний розрахунок безкоштовно!

2000+

Покупців

Завантажити Бриф на виконання робіт

.docx format 0 MB