Процес футерування печей - складний процес захисту їх поверхонь (пода, стін, склепіння печі) від механічних пошкоджень, а головне - від фізичних впливів високих робочих температур та хімічної агресії. У світлі сучасних технологій, футерування печі на етапі планування передбачає професійно-інженерний розрахунок і підбір відповідних вогнетривких матеріалів не тільки в кожній окремій галузі (металургії, паливній, енергетичній, хімічній та інших), типу і зоні печі, але й для вирішення конкретної технічної задачі.
 
В основному використовуються теплозахисні (оберігають ділянку поверхні від теплового випромінювання і неутримуючими тепло всередині робочої зони) футерувальні матеріали для печей. Широко і традиційно вживана шамотна цегла як матеріал для футерування не завжди зручний і раціональний у використанні. Модернізація теплових агрегатів включає футерування промислових печей виробами на основі керамічного волокна з більш зносостійкими характеристиками до високих температур та їх перепадів (до 1600 0С), а в порівнянні з шамотними вогнетривами футерування печей ще й в кілька разів легше. Так, наприклад, сучасне футерування склепіння печі часто виконується вогнетривкими блоками на основі керамоволокна, замість арочного склепіння з шамотної цегли.
 
Якісно вироблене футерування печі зводить пошкодження (розплавлення - утворення склоподібної маси на поверхні кладки, розтріскування, розпушення, деформацію) до мінімуму, забезпечуючи енергетичну ефективність і довговічність.
 
Компанія «Інвентум України» пропонує весь комплекс послуг з реконструкції і технічного переоснащення печей та інших теплових агрегатів. Це проектування, підбір і постачання сучасного обладнання та матеріалів, в тому числі футерувальних матеріалів для печей, і монтаж. Компанія надає замовнику високу якість робіт на всіх етапах, так як має штат кваліфікованих фахівців, величезний досвід, необхідне високопродуктивне обладнання та несе відповідну гарантію.

Переваги

ico

Системний імпорт

Потрібна впевненість в якості та постійній наявності необхідних вогнетривів? Дистриб'юція від світових виробників

ico

Термінова доставка вогнетривів

Продукція потрібна на вчора?
Виробництво варто?
Відвантаження в день замовлення

ico

Великі складські запаси

Більше 5000 одиниць великої вогнетривкої продукції в одному місці - мати, плити, кріплення, суміші, цегла та багато іншого!

ico

Технічний розрахунок

Не знаєте яких і скільки вогнетривів необхідно? Як їх застосувати? Технічний розрахунок безкоштовно!

2000+

Покупців

Завантажити Бриф на виконання робіт

.docx format 0 MB