Футерування котлів та котельного обладнання - внутрішній захист вогнетривкими матеріалами від високих температур, їх коливань та хімічно агресивних реагентів. Конструкція має бути термічно стійкою, механічно міцною, герметичною, з малою теплопровідністю і, по можливості, не складною в монтажі (знижуючи час та трудові витрати).
 
Слід зазначити момент обмуровки котла. Вона включає зовнішній високотемпературний захист котла, відокремлюючи топку та газові ходи від зовнішнього середовища впливу (може виконуватися шамотними вогнетривами або бетоном).
 
Процеси горіння в котлах при заданих температурах залежать від якісного футерування топки котла, адже недостатній тепловий бар'єр знижує віддачу теплових калорій, тепло втрачається з іншими газоутвореннями. Товщина кладки футерування залежатиме від характеристик теплопровідності підібраних матеріалів та їх правильного використання.
 
Модернізація, ремонт, у тому числі футерування, обмуровування котла та котельного обладнання, потребує високого рівня знань, високотехнологічних матеріалів, спеціального обладнання та досвіду. Розрахунок теплотехнічних даних та підбір найбільш оптимальних, з точки зору ефективності, якості та ціни, вогнетривких матеріалів дозволить покращити акумуляцію тепла, зносостійкість, хімічну стійкість футерування котла в процесі експлуатації.
 
«Інвентум» застосовує передові технології та матеріали, а також багаторічний досвід, які значно покращують показники роботи котлотурбінного та допоміжного енергетичного обладнання:
парових та водонагрівальних котлів;
газоходів;
допоміжного обладнання.
 
На підтвердження цього і, як приклад модернізації котлів та котельного обладнання, Ви можете переглянути детальний опис виконаних нами робіт з капітального ремонту сміттєспалювального котла, у тому числі торкретування вогнетривких бетонів та теплоізоляції елементів котла.

Переваги

ico

Системний імпорт

Потрібна впевненість в якості та постійній наявності необхідних вогнетривів? Дистриб'юція від світових виробників

ico

Термінова доставка вогнетривів

Продукція потрібна на вчора?
Виробництво варто?
Відвантаження в день замовлення

ico

Великі складські запаси

Більше 5000 одиниць великої вогнетривкої продукції в одному місці - мати, плити, кріплення, суміші, цегла та багато іншого!

ico

Технічний розрахунок

Не знаєте яких і скільки вогнетривів необхідно? Як їх застосувати? Технічний розрахунок безкоштовно!

2000+

Покупців

Завантажити Бриф на виконання робіт

.docx format 0 MB