У 2008 році ми з партнерами прийняли важливе рішення - заснувати компанію, основна мета якої - допомога промисловим підприємствам нашої країни прискорити перехід з виробничого середньовіччя в 21-е століття. Для нас було і залишається очевидним, що технологічна відсталість і непомірно високе енергоспоживання є основними факторами, які заважають промисловим підприємствам України гідно конкурувати на світовому ринку.

 
Перший рік ми знайомили фахівців тепло-комуненергія з матеріалами на основі керамічного волокна, які широко застосовуються на світовому енергетичному ринку, переконували, робили пробні ділянки.
 
З 2009 року ми активно виконуємо роботи з застосуванням даних матеріалів. В ході реалізації проектів ми довели, що вартість робіт з використанням керамоволокна на 30% менше аналогічної роботи з матеріалами на основі базальту.
 
У 2011 році «Інвентум» розширює свою діяльність і починає працювати з металургійними підприємствами.
 
2015 р - вперше на підприємствах групи «Метінвест» виконано заміну шамотної цегляної кладки на легке футерування з керамоволокна.
 
2017-2018 рр - унікальний для нашої країни проект з відновлення роботи на вугіллі котлоагрегату ТЕЦ.
 
2018 р ознаменувався для нас двома важливими подіями. Вперше в Україні застосовано новітні легкі футерувальні матеріали на основі полікристалічного та алюмінієвого волокна.
Наша компанія отримала сертифікати ISO 9001: 2015 і BS OHSAS 18001: 2007.
 
2018-2019 рр - участь в одному з наймасштабніших проектів в енергетиці ЄС за останні роки - будівництво енергоблоків №5 і №6 потужністю 900 мВт кожен на «PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna SA Oddział Elektrownia Opole».
 
2020 р - перший енергосервісний контракт для «Північний ГЗК».
 
За 12 років «Інвентум» реалізував понад 230 проектів і продовжує успішно працювати в різних галузях промисловості з найбільшими підприємствами України та за її межами.