Основними завданнями відділу постачання є мінімізація витрат замовника при закупівлі матеріалів і обладнання обладнання для печей, котлів та іншого теплового обладнання (в тому числі при поставці вогнетривів, пальникового обладнання, КВПіА, металоконструкцій і багато чого іншого) і скорочення часу очікування їх доставки. Наприклад, трапляються ситуації пов'язані з терміновим ремонтом теплового обладнання. В такому випадку часто замовник змушений довго чекати доставки матеріалів, що веде до простою обладнання і фінансових втрат. «Інвентум Україна» вирішує такі проблеми замовника шляхом:
надання високого рівня складської, транспортної і митної логістики;
підтримки великого і якісного обсягу складських запасів;
заключення довгострокових прямих контрактів з провідними світовими виробниками матеріалів і устаткування.
 
Наша компанія підтримує великі складські запаси вогнетривів: матів, плит, модулів і текстилю на основі керамічного волокна (понад 3500 одиниць вогнетривкої продукції). Також підтримуються запаси найбільш часто вживаних вогнетривких сумішей (наприклад, чудово себе зарекомендувавший вогнетривкий мертель Blakite). Дані запаси дозволяють забезпечити потреби замовників не тільки при термінових ремонтах, а й при повноцінному будівництві або реконструкції теплового обладнання.
 
«Інвентум Україна» здійснює постачання вогнетривких матеріалів і є офіційним дистриб'ютором та імпортером провідних світових виробників (див. сертифікати):
«Luyang Unifrax Trading Company Limited» (КНР); 
«Morgan Advanced Materials» (ЄС); 
«ECTP Refractories» (Бельгія); 
«Allied Mineral Products» (США).
 
Також нашими постійними партнерами в сфері поставок вогнетривів і кріпильних елементів є:
«Hasle» (Данія); 
«Silicon» (Нідерланди); 
«Iris» (Франція).
 
Пальникове обладнання:
«ESA Pyronics Int» (Італія); 
«Kromschreder» (Німеччина). 
Нагрівачі:
«Кanthal» (Швеція).
 
Устаткування для КВПіА:
«Siemens» (Німеччина); 
«Schneider Electric» (Франція) та інші.
 
Також дуже важливо відзначити питання комплектації об'єктів відповідними матеріалами та обладнанням (найчастіше мова йде постачання вогнетривких матеріалів і пальникового обладнання). Часто замовник навіть не знає що і в якому обсязі йому необхідно для вирішення своїх завдань. У такому випадку наш проектний відділ безкоштовно проводить діагностику об'єкта, відповідні розрахунки, консультується, при необхідності, з фахівцями заводу-виготовлювача і надає замовнику техніко-комерційну пропозицію, а відділ постачання здійснює комплектацію.
 
Фахівці «Інвентум Україна» регулярно відвідують виставки в сфері будівництва та модернізації теплових агрегатів для вивчення результатів досліджень, передових світових практик, а також нових енергоефективних матеріалів і устаткування. Слід зазначити, що наша компанія є лідером за обсягами продажів легких вогнетривких матеріалів на основі керамічного волокна в Україні.

 

Переваги

ico

Системний імпорт

Потрібна впевненість в якості та постійній наявності необхідних вогнетривів? Дистриб'юція від світових виробників

ico

Термінова доставка вогнетривів

Продукція потрібна на вчора?
Виробництво варто?
Відвантаження в день замовлення

ico

Великі складські запаси

Більше 5000 одиниць великої вогнетривкої продукції в одному місці - мати, плити, кріплення, суміші, цегла та багато іншого!

ico

Технічний розрахунок

Не знаєте яких і скільки вогнетривів необхідно? Як їх застосувати? Технічний розрахунок безкоштовно!

2000+

Покупців

Завантажити Бриф на виконання робіт

.docx format 0 MB