Завдяки штату висококваліфікованих фахівців нашого інженерного центру, компанія «Інвентум Україна» надає послуги з розробки конструкторських рішень при будівництві, реконструкції або модернізації промислового теплового обладнання.
 
На основі результатів проведеної діагностики об'єкта, а також вихідних даних і ТЗ (технічного завдання) замовника, наші інженери-конструктори розробляють ТЕО (техніко-економічне обґрунтування) з будівництва, реконструкції або модернізації теплового обладнання. «Інвентум Україна» застосовує передові світові практики і матеріали для досягнення високих показників енергоефективності, довговічності, безпеки та якості роботи устаткування, що обслуговується. Ми маємо в своєму розпорядженні спеціалізоване програмне забезпечення, а також маємо можливість консультуватися у провідних виробників матеріалів і устаткування для будівництва та переоснащення високотемпературних і енергетичних агрегатів. Після закінчення даного етапу робіт (розробка конструкторський рішень) ми надаємо клієнту на безкоштовній основі техніко-комерційну пропозицію (ТКП).

Переваги

ico

Системний імпорт

Потрібна впевненість в якості та постійній наявності необхідних вогнетривів? Дистриб'юція від світових виробників

ico

Термінова доставка вогнетривів

Продукція потрібна на вчора?
Виробництво варто?
Відвантаження в день замовлення

ico

Великі складські запаси

Більше 5000 одиниць великої вогнетривкої продукції в одному місці - мати, плити, кріплення, суміші, цегла та багато іншого!

ico

Технічний розрахунок

Не знаєте яких і скільки вогнетривів необхідно? Як їх застосувати? Технічний розрахунок безкоштовно!

2000+

Покупців

Завантажити Бриф на виконання робіт

.docx format 0 MB