Економія енергоресурсів є одним з найважливіших завдань практично будь-якого виробництва. На енергоємних підприємствах з таким завданням справляються за допомогою застосування новітніх високотемпературних теплоізоляційних та вогнетривких матеріалів при тепловій ізоляції та футеруванні різного устаткування (печі, котли, трубопроводи і т. п.). Так, наприклад, футерування легковагими вогнетривкими матеріалами для печі здатне скоротити витрати енергоресурсів до 50%, в порівнянні з традиційно застосовуваними вогнетривами.

Компанія «Інвентум Україна» пропонує найбільш ефективні, довговічні й конкурентоспроможні за ціною високотемпературні вогнетривкі та теплоізоляційні матеріали, перевірені власним досвідом застосування при виконанні робіт з теплової ізоляції та футерування: теплоізоляційні вогнетривкі мати, плити, папір, текстиль, волокно навалом, вогнетривкі блоки (модулі), бетон, цегла, мертель, мастика, клей, кріплення та багато іншого.

"Інвентум Україна" - офіційний дистриб'ютор та імпортер в Україні всесвітньо відомих виробників високотемпературних теплоізоляційних і вогнетривких матеріалів для теплової ізоляції та футерування - Luyang Unifrax Trading Company Limited, Morgan Advanced Materials, Allied Mineral Products, ECTP Refractories та інші (більш детальну інформацію дивіться на сторінці "Наші партнери").

Продукція компанії Luyang Unifrax Trading Company Limited (КНР) користується попитом більш ніж у 60 країнах світу, в тому числі країнах Європейського Союзу, США, Японії та Австралії. Обсяг випущеної продукції становить 100 000 тонн на рік. На виробничій площі 1 000 000 квадратних метрів працює більше 2200 співробітників. У корпорацію Shandong Luyang Share Co входять 6 дочірніх підприємств. Компанія використовує сучасні інноваційні технології при виробництві керамічного волокна та виробів на його основі, їй належить 45 патентів і 28 наукових та технічних досягнень. Це дозволяє виробляти продукцію високої якості і з конкурентоспроможною ціною. А внутрішні стандарти якості компанії визнані загальнонаціональними стандартами для всіх виробників високотемпературної ізоляції та вогнетривів на основі керамічного волокна.

Morgan Advanced Materials (ЄС) - флагман виробництва високотемпературних теплоізоляційних та вогнетривких матеріалів. Компанії належить 34 заводи і 50 представництв, розташованих по всьому світу. Кількість працюючих співробітників перевищує 3000 чоловік. Усі виробничі процеси автоматизовані з метою досягнення максимальної якості виробленої продукції. Компанія виробляє практично весь спектр термостійких та вогнестійких матеріалів: мати, плити, блоки, папір на основі керамічного волокна, цегла, бетон, мертель та багато іншого. Продукція представлена ​​у широкому діапазоні розмірів, щільностей, температурних режимів і т. п., що дозволяє максимально широко її застосовувати для вирішення практично будь-яких технічних завдань з теплової ізоляції та футерування. Morgan Advanced Materials не тільки лідер з виробництва високотемпературної ізоляції та вогнетривів, а й лідер у технічному, інженерному плані. Практично на кожну задачу, пов'язану з високотемпературною тепловою ізоляцією і футеруванням, є готове технічне рішення та спеціально розроблена для вирішення такого завдання продукція. Ну, а якість вироблених високотемпературної ізоляції та вогнетривів відповідає найвищим європейським стандартам.

Завдяки тому, що «Інвентум Україна» є офіційним дистриб'ютором та імпортером продукції Luyang Unifrax Trading Company Limited, Morgan Advanced Materials, Allied Mineral Products, ECTP Refractories та інших виробників в Україні (дивіться відповідні сертифікати), клієнти компанії мають можливість купувати матеріали безпосередньо від виробників за найнижчими цінами та їм не доводиться оплачувати націнку посередників та перевізників. Також клієнтам «Інвентум Україна» не потрібно турбуватися про справжність, а значить і якість, продукції. У компанії працюють висококваліфіковані інженери, футерувальники та менеджери з продажу, які щорічно проходять навчання у фахівців виробників. Завдяки цьому, менеджери з продажу «Інвентум Україна» можуть надати кваліфіковану консультацію по властивостям і особливостям застосування пропонованих високотемпературних вогнетривких та теплоізоляційних матеріалів, допоможуть зробити правильний вибір й здійснити поставку, а технічні фахівці - розробити проектно-кошторисну документацію та провести монтаж.