Вогнетривкі модульні блоки SUPERWOOL 607 HT PYRO-BLOC MODULES
Цiназа запитом

Модулі Superwool 607 HT Pyro-Вloc складаються з двох секцій плит Superwool 607 HT з торцевою орієнтацією. Секції фіксуються в потрібному положенні за допомогою двох трубок з неіржавіючої сталі, встановлених упоперек модулів і на деякій відстані від гарячої поверхні. Вони кріпляться до каркаса печі з використанням запатентованого кріплення Pyro-Вloc будь-яким з чотирьох стандартних способів - Y, M, T і Рим-болт. У Y-модулі трубки з'єднуються з центральною внутрішньою траверсой, що складається з шпильки з неіржавіючої сталі і алюмінієвої подовжувальної трубки. При цьому способі кріплення модуль встановлюється прямо на металевий каркас печі без попереднього приварювання шпильок, а з використанням спеціального пістолета для шпильок Pyro-Вloc. Такий спосіб установки модулів Pyro-Вloc є найшвидшим з тих, що існують в даний час . Модуль М також містить центральну траверсу, але кріпиться до заздалегідь приварених шпильок з використанням спеціального устаткування, що визначає місце розташування стійок модуля М. Модуль з Т-подібним кріпленням встановлюється на заздалегідь приварену шпильку за допомогою зовнішньої, такої, що фіксується збоку траверси. Модулі М і Т використовуються в тих випадках, коли відповідно до технічних вимог до футерування необхідне одне з двох або обидві умови: використання волокнистих рулонних матеріалів у вигляді підкладки (другого шару) і антикорозійна обробка каркаса печі. Варіант "Рим-болт" застосовується для кріплення модулів до збільшених або перфорованим металевим каркасам і може бути використаний з підкладкою (другим шаром) з волокнистих рулонних матеріалів.

Тип:
модулі, що механічно фіксуються, виготовлені з високотемпературного теплоізоляційного волокна.

Класифікаційна температура:
1300 0C (ENV 1094-3)
Максимальна безперервна температура дії на матеріал залежить від умов використання. В разі сумніву зверніться, будь ласка, за рекомендацією до Вашого найближчого дистриб'ютора Thermal Ceramics.

Переваги:
• велика щільність без використання додаткового стискування дає низьку теплопровідність;
• волокно з лубрікантом допускає збільшення ущільнення і дає щільні з'єднання;
• ефект зміцнення при першому випаленні забезпечує здобуття міцної робочої поверхні;
• стійкість проти атмосферних дій дає можливість в деяких випадках застосовувати матеріал на відкритому повітрі;
• кріплення (анкераж) віддалений від гарячої поверхні сприяє захисту сталевих конструкцій;
• виключено зі всіх карцирогенних класифікацій згідно з нотою Q директиви 97/69 ЄС.

Види
:
система Pyro-Вloc надає можливість виконання модифікацій на місці або на підприємстві-виробнику шляхом вирізування будь-яких форм без яких би то не було обмежень по напряму різання для підгонки під незручні конфігурації каркаса. Кутові L-образні модулі забезпечують можливість швидкого безшовного монтажу як по внутрішніх, так і по зовнішніх кутах без необхідності використання металевих деталей, що додатково підтримують. Вирізування напівкруглих форм дає можливість установки на вузли круглого перетину:
• модулі Y:
швидка установка, всі місця зварки автоматично випробовуються на кручення, одноетапний монтаж;
• модулі М і Т:
дозволяють використовувати підкладку і обробку каркаса, гарантоване стискування ущільнення модуля, прості деталі кріплення, використання стандартного зварювального устаткування, що серійно випускається;
• модулі Рим-болт:
дозволяють кріпити модулі до збільшених або перфорованих металевим каркасам.

 

Клікніть на картинку щоб побачити повнорозмірну версію