Цiназа запитом

Вата вогнетривка Superwool 607 HT складається з маси хаотично орієнтованих, довгих, збитих вогнетривких волокон. КерамоволокноSuperwool 607 HT володіє відмінною термостабільністю і зберігає свою м'яку волокнисту структуру аж до максимальної температури безперервного використання. Вогнетривке волокно Superwool 607 HT не містить єднальних, має низький вміст змащуючої речовини, але не виробляє диму або запаху під час першого випалення.

Тип
:
високотемпературне теплоізоляційне волокно навалом.

Класифікаційна температура:
1300 0С (Env1094-3)
Максимальна безперервна температура дії на матеріал залежить від умов використання. В разі сумніву зверніться, будь ласка, за рекомендацією до Вашого найближчого дистриб'ютора Thermal Ceramics.

Види:
Промаслене волокно навалом Код 73:
довгі промаслені волокна для зачеканки розширювальних з'єднань і порожнеч футерування, для заповнення порожнеч зведень і стін деяких видів печей, для закладення довкола проникаючих отворів в печі і вогнетривких конструкціях, як наприклад, труби пальників, оглядові отвори, і так далі

Не промаслене волокно навалом Код 70:
Волокно грубого подрібнення G25
Волокно тонкого подрібнення G08
Не промаслене волокно використовується для виробництва вакуум-формованних товарів, мастик, напилюваних матеріалів і покриттів. Вибір волокна з різною довжиною волокон дає можливість контролювати властивості кінцевого товару.

Переваги:
• вата Superwool 607 HT фактично несприйнятлива до термоудару;
• вата непроникна для інфрачервоного випромінювання і тому володіє низькою теплопровідністю при високих температурах;
• вата поглинає дуже мало енергії при нагріві;
• вата високої чистоти, не корозійна;
• вата пружна і стійка до механічних пошкоджень;
• не вступає в реакцію з цеглою на основі глинозему в діапазоні температур типового використання;
• виключена зі всіх карцирогенних класифікацій згідно з нотою Q директиви 97/69 ЄС.

Упаковка:
• вата Superwool 607 HT навалом сорт G25 і G08 упаковуються в 20 кг поліетиленові мішки, розміром 800x400x230 мм, які упаковуються в кількості 21 мішок на паллету розміром 1200x800x1750 мм, обернутою термоплівкою;
• волокно навалом Superwool 607ТМ HT з мастилом код 73 упаковується в 20 кг поліетиленові мішки, розміром 900х400х240 мм, які упаковуються в кількості 21 мішок на паллету розміром 1320х940х1850 мм, обернуті термоплівкою.

Клікніть на картинку щоб побачити повнорозмірну версію