Вогнетривкі вакуум-формовані матеріали KAOWOOL VF SHAPES

Цiназа запитом

Вакуум-формовані матеріали Kaowool VF Shapes є теплоізоляційними матеріалами виробленими з суміші вогнетривкого керамічного волокна шляхом вакуумного формування. Даний процес дає можливість виробляти матеріали різних конфігурацій, розроблених для певного виду використання і варіюються від простих форм (наприклад рукави, конуси) до складних форм. Склад варіюється залежно від температури використання від 1260 0C до 1600 0C. Формовані вироби можуть бути вироблені з міцним складом, який дає велику міцність і щільність. Термовластивості такі ж, як в звичайних видів, але з покращеною стійкістю до ерозії. Kaowool 1260 LB є гнучким матеріалом, з хорошим збереженням розмірів після стискування, що дозволяє застосовувати його в тих випадках, коли використання жостких форм ускладнене. Всі вакуум-формовані матеріали мають низьку усадку в межах їх робочих температур і зберігають властивості високотемпературної легковагої теплоізоляції і стійкість до термоударів, які характерні керамічному волокну Kaowool. Необпалений матеріал може легко різатися і оброблятися інструментами. При необхідності на фасонні матеріали можуть наноситися отверджувач Kaowool Hardener або Kaowool White Cement для забезпечення захисного шару з робочою температурою до 1260 0C. Фасонні матеріали Kaowool 1260 Shapes можуть поставлятися в зміцненому вигляді відповідно до вимог замовників.

Тип:
вакуум-формованні фасонні матеріали.

Класифікаційна температура:
від 1260 0C до 1600 0C

Максимальна температура використання залежить від виду використання. В разі сумнівів зверніться до місцевого відділення Morgan Thermal Ceramics за порадою.

Використання:
дані різноманітні товари можуть бути використані там, де потрібні жорсткі фасонні матеріали, що самоутримуються, для високотемпературної теплоізоляції. Kaowool 1260LB рекомендується для ущільнень. 

 
Клікніть на картинку щоб побачити повнорозмірну версію
 
Дані, приведені вище, - типові значення, отримані у відповідності з прийнятими методами тестування і схильні до нормальних виробничих варіацій. Вони надані як технічна інформація і можуть змінюватися без повідомлення. Таким чином дані приведені вище не мають бути використані для цілей специфікацій. Зв'яжіться з Вашим офісом Morgan Thermal Ceramics для здобуття поточної інформації.