Вогнетривкий фетр

Завдяки чудовим теплофізичним властивостям матеріалів на основі керамічного волокна (вогнетривке волокно) можна досягти значної економії енергетичних ресурсів, особливо в умовах постійного зростання цін на енергоносії. Одним з таких матеріалів є вогнетривкий фетр європейського виробника Morgan Advanced Materials. Фетр виробляють методом гарячого пресування з додаванням органічних сполучень для надання продукту більшої щільності. У виробництві теплоізоляційного фетру застосовують тільки високоякісну сировину і використовуються передові технологічні процеси, завдяки чому матеріали (вогнетривкий фетр) мають чудові теплофізичні характеристики.

Застосування фетру на основі керамічного волокна (вогнетривке волокно) можливе при вирішенні практично всіх завдань, пов'язаних з високотемпературним футеруванням та тепловою ізоляцією, а саме: виготовлення висічних форм, застосування у якості високотемпературних прокладок, термічних бар'єрів і т. п.

Основні властивості та характеристики вогнетривкого фетру: хімічна стабільність, стійкість до впливу високої температури, точність розмірів, низька теплоємність і багато іншого. Робочі температури теплоізоляційного фетру знаходяться у діапазоні до 1320 0C.

Теплоізоляційний фетр на основі керамічного волокна (вогнетривке волокно) володіє рядом чудових характеристик, які випереджають застарілі шамотні й азбестові матеріали, доступною ціною і дозволяють успішно застосувати даний фетр в роботах з модернізації та ремонту футерування та теплової ізоляції промислових агрегатів.