Вогнетривкий затверджувач

Затверджувач для керамічних волокон (Kaowool Hardener, Superwool Hardener, Si 1530 та Si 2040) не містить органічних добавок у своєму складі і застосовується до теплоізоляційних матеріалів (мати, плити, модулі та ін.) для підвищення їх міцності. Виробляють затверджувач дві лідируючі в даному напрямку компанії, це - Morgan Advanced Materials (ЄС) і Luyang Unifrax Trading Company Limited (КНР). Дані виробники при виробництві затверджувача використовують тільки високоякісні інгредієнти на основі інноваційних технологій.

Застосовують затверджувач для керамічних волокон (Kaowool Hardener, Superwool Hardener, Si 1530 та Si 2040) в якості захисного покриття теплоізоляційних матеріалів і обробки кромок, для поліпшення міцності фасонних частин волокнистих матеріалів, поліпшення стійкості до відриву волокон, а також застосовують до теплоізоляційних матеріалів тоді, коли передбачений контакт з розплавленим металом.

Затверджувачі мають наступні властивості: однорідна структура, висока в'язкість, стабільність в лужному середовищі, простота нанесення і т. д.

Заверджувачі для керамічних волокон (Kaowool Hardener, Superwool Hardener, Si 1530 та Si 2040) знайшли широке застосування в сучасній промисловості завдяки своїм інноваційним теплофізичним показникам.