Вогнетривкі фасонні вироби

Найбільш технологічними матеріалами для проведення робіт з монтажу та ремонту теплової ізоляції і футерування енергоємного промислового устаткування є високотемпературні фасонні вироби (вогнетривкі вироби). Фасонні вироби виготовляють шляхом вакуумного формування суміші на основі керамоволокна високої якості на сучасному обладнанні. Виробляє даний матеріал європейська компанія Morgan Advanced Materials, яка застосовує новітні розробки та інноваційні технології при виробництві своєї продукції.

Застосовуються дані вогнетривкі вироби, основу яких складає керамоволокно, у випадках, де необхідні самоутримні жорсткі матеріали для високотемпературної теплової ізоляції. Найчастіше використовують дані вакуум-формовані вироби в якості ущільнення.

Основні властивості фасонних виробів: можливість надання найрізноманітніших форм, висока межа міцності на стискування, стійкість до впливу високих температур, висока щільність, низька усадка, простота в обробці та багато іншого. Слід зазначити, що робочі температури застосування вакуум-формованих виробів можуть значно різнитися і безпосередньо залежать від того, який базовий матеріал застосований для кожного конкретного матеріалу. Температури коливаються в діапазоні від 1260 0C до 1600 0C.

Завдяки своїм чудовим теплофізичним характеристикам, зручності монтажу та довговічності, застосування даних матеріалів (вогнетривкі вироби) дозволяє значно знизити споживання енергетичних ресурсів. Вакуум-формовані вироби займають особливе місце в лінійці матеріалів на основі керамоволокна і по всіх теплофізичних показниках на порядок перевершують застарілі стандартно вживані матеріали (шамотні, азбестові і т. д.).