Вогнетривкі мати Morgan Advanced Materials

Фахівцями всесвітньо відомої компанії Morgan Advanced Materials розроблені високотехнологічні вогнетривкі мати для вирішення різнобічних завдань, пов'язаних з високою температурою.

Розрізняють мати:
• Kaowool®, Cerablanket®, Cerachem® and Cerachrome® на основі вогнетривких керамічних волокон (RCF) або алюмосилікатного складу вовни (ASW) з можливою температурною межею до 1425 0С;

• на основі біологічно розчинного волокна Superwool з класифікаційною температурою 1300 0С, а для особливих областей використання з температурою 1450 0С;

• на основі волокна з полікристалічним складом (PCW), коли мати витримують максимальну температуру 1600 0С.

Окремо варто відзначити вогнетривкі мати Maftec Blanket з мікрокристалічною структурою без добавок зі здатністю безперервної роботи в температурному режимі 1600 0С.

Високотемпературні мати з керамічного волокна легкі, міцні, цілісні, енергоефективні, стійкі до різких температурних змін. Так Kaowool пружний матеріал з незмінною щільністю і робочою температурою 1260 0С, Cerablanket витривалий в межах 1260-1315 0С, а Cerachem і Cerachrome - стабільно стійкі до хімічно агресивних середовищ, не втрачають свої властивості при температурі 1425 0С.

Мат Superwool з більш низьким показником теплопровідності (поліпшення ізоляційних характеристик на 20%) в порівнянні з показниками RCF.

SuperwoolXTRA мат з біологічно розчинного волокна і властивостями низького накопичення в організмі. Температурний клас 1450 0С, міцна стійкість до забруднюючих речовин, низька усадка створює альтернативу в заміні мату Cerachem. Матеріал виключений з класифікації канцерогенів в Європі.

Термоізоляційні вогнетривкі мати широко використовуються в нафтохімії, металургії, при виробництві електроенергії, цементу, кераміки, скла, в автомобілебудуванні, обладнанні побутової техніки.

Також компанія Morgan Advanced Materials виробляє лінійку матів FireMaster® - це ряд сучасних протипожежних матеріалів.