Наша компанія пропонує великий вибір текстильних вогнетривких виробів на основі керамічного волокна - вогнетривка тканина, вогнетривкий шнур квадратного та круглого перерізів, стрічка та ін. У процесі виробництва термостійкої тканини (вогнетривка тканина) використовують тільки сировину високої якості та сучасне обладнання, завдяки чому отримують продукт здатний ефективно вирішувати поставлені завдання при проведенні монтажних або ремонтних робіт по футеруванню і високотемпературній ізоляції промислового устаткування.

Властивості вогнетривкого текстилю на основі керамічного волокна: висока міцність термостійких тканин, незначна теплопровідність, точні розміри, довгий період експлуатації, слабо схильний до ерозії, впливу полум'я, кислот та масел і т. д.

Переваги, якими володіють вогнетривкі вироби (вогнетривкий текстиль) представлені на нашому сайті, дозволяють максимально ефективно застосовувати їх у виробництві печей, котлів, труб, кабелів, в якості протипожежних систем та ін.

Завдяки інноваційним характеристикам у поєднанні з доступною ціною, вогнетривкий текстиль на основі керамічного волокна (вогнетривка тканина, вогнетривкий шнур та ін.) є чудовою альтернативою застарілим азбестовмісним матеріалам та матеріалам на основі базальтового волокна.