Вогнетривкі модульні блоки PYRO-BLOC 607 MODULES
Цiназа запитом

Модулі Pyro-Bloc 607 складаються з двох секцій - плит Pyro-Log 607 з торцевою орієнтацією волокон. Модулі фіксуються в потрібному положенні за допомогою двох трубок з неіржавіючої сталі, вмонтовуваних упоперек модулів і на деякій відстані від гарячої поверхні. Вони кріпляться до каркаса печі з використанням запатентованого кріплення Pyro-Bloc будь-яким з чотирьох стандартних способів - Y, M, T і Рим-болт. У Y-модулі трубки з'єднуються з центральною внутрішньою траверсой, що складається з шпильки з неіржавіючої стали і алюмінієвого проміжного кільця. При цьому способі кріплення модуль встановлюється прямо на металевий каркас печі без попереднього приварювання шпильок, а з використанням спеціального пістолета для шпильок Pyro-Вloc. Такий спосіб установки модулів Pyro-Вloc є найшвидшим з тих, що існують в даний час. Модуль М також містить центральну траверсу, але кріпиться до заздалегідь приварених шпильок з використанням спеціального устаткування, що визначає місце розташування стійок модуля М. Модуль з Т-подібним кріпленням встановлюється на заздалегідь приварену шпильку за допомогою зовнішньої, такої, що фіксується збоку траверси. Модулі М і Т використовуються в тих випадках, коли відповідно до технічних вимог до футерування необхідне одне з двох або обидві умови: використання волокнистих матів у вигляді підкладки (другого шару) і антикорозійна обробка каркаса печі. Кріплення "Рим-болт" застосовується для кріплення модулів до збільшених або перфорованих металевих каркасів і може бути використане з підкладкою (другим шаром) з волокнистих матів.

Тип:
модулі з механічним кріпленням з високотемпературного теплоізоляційного волокна.


Максимальна температура безперервного використання: 1100 0С
Максимальна безперервна температура дії на матеріал залежить від умов використання. В разі сумніву зверніться, будь ласка, за рекомендацією до Вашого найближчого дистриб'ютора Thermal Ceramics.

Характеристики:
• велика щільність без використання додаткового стискування дають низьку теплопровідність;
• волокно з добавкою змащувального масла допускає підвищене ущільнення і дає щільні з'єднання;
• ефект зміцнення при першому випаленні забезпечує здобуття міцної робочої поверхні;
• стійкість проти атмосферних дій дозволяє обмежене використання на відкритому повітрі;
• кріплення (анкераж) віддалений від гарячої поверхні сприяє захисту сталевих конструкцій;
• виключені зі всіх карцирогенних класифікацій згідно з нотою Q директиви 97/69 ЄС;
• виключені зі всіх списків матеріалів, що обмежують їх використання, згідно з додатком V номер 7.1 закону Німеччини по небезпечних матеріалах.

Види:
система Pyro-Вloc надає можливість виконання модифікацій на місці або на підприємстві-виробнику шляхом вирізування будь-яких форм без яких би то не було обмежень по напряму різання для підгонки під незручні конфігурації каркаса. Кутові l-образні модулі забезпечують можливість швидкого безшовного монтажу як по внутрішнім, так і по зовнішніх кутах без необхідності використання додаткових підтримуючих металевих деталей. Можливість вирізувати напівкруглі форми дозволяє здійснювати кріплення до круглих секцій:
• модулі Y:
швидка установка, всі місця зварки автоматично випробовуються на кручення, одинетапний монтаж;
• модулі М і Т:
дозволяють використовувати підкладку і обробку каркаса, гарантоване стискування модуля, прості деталі кріплення, використання стандартного серійного зварювального устаткування;
• модулі "Рим-болт":
дозволяють кріпити модулі до збільшених або перфорованих металевих каркасів.

Кріплення і установка:
стандартні трубки і траверси для всіх товарів Pyro Bloc виготовляються з неіржавіючої сталі ASTM 316, але для складніших умов експлуатації можуть бути використані вищі сорти сталі (ASTM 310 або Inconel 601). Для виготовлення шпильок використовується неіржавіюча сталь ASTM 304 або такий сорт, який гарантує успішну роботу в конкретних умовах експлуатації. Детальні дані по монтажу всіх модулів Thermal Ceramics приведені в нашому Керівництві по монтажу модулів.

Упаковка:
товари Pyro-Вloc зазвичай поставляються розміром 305х305 мм при товщині від 100 до 350 мм з кроком в 25 мм. По запиту покупця можуть бути поставлені модулі інших розмірів, форм і щільності, у тому числі L-образні модулі. Товари Pyro-bloc 607 поставляються або в картонних коробках розміром 315х315х930 мм (довжина), або у вигляді великих вантажних пакетів на піддоні розміром 1250х1110х1100 мм (висота) (включаючи піддон).

 
Клікніть на картинку щоб побачити повнорозмірну версію