Вогнетривкий лист KAOCLAD
Цiназа запитом

Kaoclad ™ - покращена версія матеріалу Kaowool ™ Moist Felt, вироблений з високоякісного волокнистого рулонного матеріалу з неорганічною добавкою-отверджувачем. Вогнетривкий лист Kaoclad має відмінні характеристики для установки, як в мокрому, так і в сухому вигляді. Поставляється упакованим в запаяні поліетиленові мішки у вигляді мокрих листів, які можуть бути встановлені на викривлені або нерівні поверхні. Після сушки (переважно при температурі між 60 0C і 90 0C), стає міцною, жорсткою, але легковагою теплоізоляцією з текстурою і властивостями вакуум формованої плити Kaowool Board. У вологому стані Kaoclad має термін зберігання до 6 місяців, за умови, що мішки залишаються запаяними і зберігаються при температурі від 10 0C до 50 0C. Проте, важливо захищати матеріал від морозу.

Тип:
вологі, просочені вогнетривкі листи для формування.

Класифікаційна температура:
тип 1260 - 1260 0C
тип 1400 - 1400 0C
Максимальна температура використання залежить від виду використання. В разі сумнівів зверніться до місцевого відділення Morgan Thermal Ceramics за порадою.

Характеристики:
• хороша міцність у вологому стані прискорює процес установки і формування;
• після сушки дає легковагий, але міцний і стійкий до абразивного зносу захист м'якій теплоізоляційній підкладці;
• дуже стійкий до термоударів;
• низька теплопровідність – відповідає теплопровідності рулонних матеріалів;
• можуть бути використані для виробництва простих жорстких форм;
• лист розміром 915х610 мм встановлюється на ті ж шпильки, що і рулонний матеріал.

Використання:
• головним видом використання матеріалу Kaoclad є використання у вигляді захисного першого шару з гарячого боку, що покриває м'які волокнисті шари і інші матеріали, а також там, де потрібне футерування складнопрофільних ділянок;
• печебудування (робочі шари футерування в печах, нагрівачах і димарях (де швидкості потоків газу і вміст абразивних часток дуже високі для рулонних матеріалів), фурми доменних печей і захист навісних анкерів;
• чорна і кольорова металургія (футерування ковшів, жолобів і розподільних блоків);
• енергетика (ізоляція парових турбін і допоміжного устаткування (спільно з рулонними матеріалами));
• ремонти футерування камер горіння в бойлерах, лініях рекуперацій, захист трубопроводів і у всіх інших областях, де потрібний температурний захист, що самоутримується.

Упаковка:
Kaoclad типів 1260 і 1400 поставляються стандартними листами 915х610 мм нижче приведеними товщиною. Їх упаковують у вигляді рулонів в запаяні пластикові мішки, з подальшою упаковкою в картонні коробки.

Стандартна товщина (мм)

Кількість штук в ящиці

5

10

10

8

15

4

25

3

 

Примітка: унаслідок природної стискуємості матеріалу товщина Kaoclad після установки може бути на 20% менше номінальної.
Для відповідності розміщення анкерів як в заміненого раніше вироблюваного Moist Felt, Kaoclad може поставлятися, за запитом, листами розміром 500х1000 мм в тому ж діапазоні товщини.

Клікніть на картинку щоб побачити повнорозмірну версію
 

Дані, приведені вище, - типові значення, отримані у відповідності з прийнятими методами тестування і схильні до нормальних виробничих варіацій. Вони надані як технічна інформація і можуть змінюватися без повідомлення. Таким чином дані приведені вище не мають бути використані для цілей специфікацій. Зв'яжіться з Вашим офісом Morgan Thermal Ceramics для здобуття поточної інформації.