Жаростійкі плити виготовлені з високоякісного керамічного волокна з додаванням зв'язуючих мають ряд чудових теплотехнічних й фізичних властивостей. Виробляють даний продукт всесвітньо відомі компанії Morgan Advanced Materials і Luyang Unifrax Trading Company Limited. Виготовляються вогнетривкі плити на сучасному обладнанні з використанням інноваційного технологічного процесу. Фахівці Morgan Advanced Materials та Shandong Luyang Share Co ретельно стежать за контролем якості виробленої продукції на всіх етапах виробництва. Завдяки вищезазначеному, теплоізоляційні плити за своїми теплофізичними характеристиками істотно перевершують стандартно застосовувані аналоги плит вогнетривких (базальтові плити, МКРП і т. п.). А з урахуванням конкурентоспроможних цін, жаростійка плита стала дуже затребуваним матеріалом при тепловій ізоляції та футеруванні різного термічного обладнання.

Вогнетривка плита володіє наступними властивостями: можливість установки на перший (відкритий) шар або ж другий (теплоізоляційний), стійкість до температурних ударів, однорідність структури, довговічність, міцність, зручність монтажу та механічної обробки й багато іншого.

Зазначені характеристики плит вогнетривких дозволяють успішно застосовувати їх у якості теплової ізоляції, термокомпенсаційного або вогнезахисного шару футерування котлів, печей, димоходів, газоходів та іншого обладнання.

Таким чином, застосування вогнетривких плит в промисловості дозволяє поліпшити енергоефективність високотемпературного устаткування та істотно скоротити витрати на енергоносії.

Купити вогнетривкі плити можна, вибравши цікавить вид плит і заповнивши форму замовлення.