Вогнетривкі модульні блоки PYRO-STACK MODULES
Цiназа запитом

Вогнетривкі модульні блоки Pyro-Stack складаються зі смуг рулонного матеріалу високоякісного штапельного волокна, стислих і зв'язаних пластиковими стрічками, включають дві трубки з неіржавіючої сталі, встановлених в рулонному матеріалі перпендикулярно смугам на відстані від робочої поверхні модуля. Можуть кріпитися до каркаса печі будь-яким з чотирьох видів анкерів, Y-, M-, Т-образного і кріплення Eye-bolt. У модулі з Y-образнім кріпленням, трубки сполучені з центральною скобою, яка включає шпильку з неіржавіючої сталі і алюмінієву розширювальну трубку. Цей вид модуля встановлюється прямо на металевий каркас (листовий), без попередньої зварки, з використанням спеціального зварювального пістолета Pyro Bloc. Дозволяє досягати найшвидші способи установки в порівнянні з існуючими модулями. M-образне кріплення також включає центральну скобу, але встановлюється на заздалегідь приварені шпильки за допомогою спеціального устаткування для установки модулів з M-образнім кріпленням. Модулі з T-образнім кріпленням встановлюються за допомогою попередньо привареної, зовнішньої скоби, що кріпиться збоку. Модулі з M- і Т-подібним кріпленням використовуються у випадках, коли на другий шар футерування необхідно встановлювати рулонний матеріал або покривати антикорозійним шаром каркас печі, або використовувати обидва варіанти. Кріплення Eye-bolt використовуються для установки модулів на нерівній або на перфорований каркас печі, а також з додаванням рулонного матеріалу на другій шар.

Тип:
модулі зі смуг вогнетривкого рулонного матеріалу з анкерами.

Максимальна робоча температура безперервної дії:
Kaowool S/cerablanket Fibre - 1260 0С
Kaowool Szr/cerachem Fibre - 1425 0С
Maftec Blanket: 1600 0С
Максимальна безперервна температура дії на матеріал залежить від умов використання. В разі сумніву зверніться, будь ласка, за рекомендацією до Вашого найближчого дистриб'ютора Thermal Ceramics.

Переваги:
• модулі Pyro-Stack об'єднують в собі характеристики Pyro-Вloc і модулів зі згорнутого рулонного матеріалу;
• модулі Pyro-Stack мають легку вагу, термічну ефективність і опір термоудару, які характерні футеруванням з керамічного волокна;
• варіації у виборі кріплення і легкість в установці;
• декомпресія рулонного матеріалу після зняття пластикових стрічок дає міцне ущільнення міжмодульних стиків;
• еластичний рулонний матеріал заповнює нерівності каркаса печі не створюючи відкритих щілин між модулями;
• еластичний рулонний матеріал стійкий до механічних пошкоджень;
• модулі з Y-образнім кріпленням: швидка установка, всі місця зварки автоматично перевіряються на крутящий момент, установка за один прийом;
• модулі з M- і Т-образнім кріпленням: дають можливість застосовувати другий шар футерування і обробку каркаса печі, стискування модуля гарантовано, прості кріпильні компоненти, для установки використовується стандартне, вільно пропоноване на ринку зварювальне устаткування;
• модулі з кріпленням Eye-bolt: дають можливість встановлювати модулі на не рівні або перфоровані металеві каркаси.

Використання:
модулі Pyro-Stack рекомендуються для таких видів використання, де потрібна еластичність рулонного волокнистого матеріалу, а гаряча сторона футерування повинна витримувати ерозію викликану високими швидкостями продуктів горіння або там, де каркас печі має бути оброблений відповідним матеріалом. Модулі Pyro- Stack також застосовуються як нижній шар (підкладки) для високотемпературних склеєних (veneer) модулів.

Кріплення і установка:
стандартні трубки і скоби для всіх модулів Pyro-Stack - з неіржавіючої сталі ASTM 316, але вищі сорти сталі (ASTM 310 або Inconel 601) можуть поставлятися для суворіших умов використання. Шпильки - з неіржавіючої сталі ASTM 304 або з вищих сортів, які відповідають умовам викорситання. Інструкція по установці всіх модулів фірми Thermal Ceramics - в Інструкції по Установці Модулів.

Упаковка:
модулі Pyro-Stack стандартно поставляються розміром 305х305 мм при товщині від 100 до 350 мм (з кроком зміни товщини 25 мм). Інші розміри, форми і щільність, включаючи L-образні модулі поставляються під замовлення. Модулі Pyro-Stack упаковуються в картонні ящики 315х315х930 мм або на палетах 1250x1110x1100 мм (включаючи паллету).

 
Клікніть на картинку щоб побачити повнорозмірну версію