Вогнетривкий затверджувач KAOWOOL HARDENER / SUPERWOOL HARDENER

Цiназа запитом

Kaowool і Superwool hardeners - неорганічні рідкі затверджувачі, які, застосовані до вогнетривких матів, модулів або плит, утворюють тверду поверхню із збільшеним опором механічному стиранню і ерозії від газових потоків. Рулонний матеріал, модулі і плити можна обробляти до різної товщини твердіння: від тонкої до повного просочення матеріалу, в останньому випадку результат жорсткий, отверділий матеріал. Під час зберігання температура отверджувача не повинна бути нижче +2 0C. Даний товар має термін зберігання близько 12 місяців.

Використання:
Вогнетривкий затверджувач застосовується у місцях, де потрібна висока стійкість до ерозії викликана високими швидкостями газів, як наприклад, в районі блоків пальників, рулонний волокнистий матеріал, модулі або блоки можна обробити отверджувачем після установки. Після установки рулонного матеріалу в печах, димарях, і так далі, там де потоки газів значні, або в місцях, де потрібно поліпшити стійкість до механічних пошкоджень, для досягнення покращених властивостей волокнистого матеріалу затверджувач наносять спреєм. Нанесення отверджувача на поверхню також рекомендоване для таких видів використання волокнистих матеріалів, які мають контакт з розплавленими кольоровими металами.

Нанесення:
затверджувач зазвичай використовується розчиненим з водою відносно 50/50 і може наноситись пензлем, розпилювачем або просоченням. При розпилюванні затверджувача приміщення повинно бути добре провітрюваним, необхідно прийняти заходи щодо уникнення попадання розпилюваного матеріалу в дихальні шляхи. Необхідна кількість матеріалу змінюється від типу використання і залежить від змінних значень, таких як, щільність рулонного матеріалу і глибини необхідної обробки. При обробці поверхні 2,5 літра розчиненого затверджувача покриють 1 м2, а для просочення такої ж поверхні рулонного матеріалу завтовшки 25 мм при щільності 128 кг/м3 буде потрібно 17 літрів. Процес сушки не регламентований, але найбільш типовою є витримка обробленого волокна при 90 0C протягом 12 годин. Природна сушка можлива, але, у випадку з просоченням рулонного матеріалу або плити, може статися переміщення отверджувача на поверхню матеріалу.

Упаковка
:
• затверджувач Kaowool Hardener поставляється в 5-літрових каністрах і 200-літрових контейнерах;
• затверджувач Superwool Hardener поставляється в 5-літрових каністрах.

 

Основні технічні характеристики

Ед. изм.

Kaowool Hardener

Superwool Hardener

Класифікаційна температура

0C

 1260

1260

Колір

 

былий (прозорий розчин)

жовтий (прозорий розчин)

pH розчину

-

 9,7

4-7

В'язкість

сР

4

 

Вміст твердих часток  на вагу

%

28-29

25

Питома вага при 25 0C

 

 1,2

1,2