Вогнетривкий модульний блок PYRO-BLOC
Цiназа запитом

Вогнетривкий модульний блок Pyro-Bloc складається з двох секцій - плит Pyro-Log з торцевою орієнтацією волокон. Модулі фіксуються в потрібному положенні за допомогою двох трубок з неіржавіючої сталі, вмонтовуваних упоперек модулів і на деякій відстані від гарячої поверхні. Вони кріпляться до каркаса печі з використанням запатентованого кріплення Pyro-Bloc будь-яким з чотирьох стандартних способів - Y, M, T і рим-болт. У Y-модулі трубки з'єднуються з центральною внутрішньою траверсой, що складається з шпильки з неіржавіючої сталі і алюмінієвого проміжного кільця. При цьому способі кріплення модуль встановлюється прямо на металевий каркас печі без попереднього приварювання шпильок, а з використанням спеціального пістолета для шпильок Pyro-Bloc. Такий спосіб установки модулів Pyro-Bloc є найшвидшим з тих, що існують в даний час . Модуль М також містить центральну траверсу, але кріпиться до заздалегідь приварених шпильок з використанням спеціального устаткування, що визначає місце розташування стійок модуля М. Модуль з Т-подібним кріпленням встановлюється на заздалегідь приварену шпильку за допомогою зовнішньої, такої, що фіксується збоку траверси. Модулі М і Т використовуються в тих випадках, коли відповідно до технічних вимог до футерування необхідне одне з двох або обидві умови: використання волокнистих матів у вигляді підкладки (другого шару) і антикорозійна обробка каркаса печі. Кріплення "Рим-болт" застосовується для кріплення модулів до збільшених або перфорованих металевих каркасів і може бути використане з підкладкою (другим шаром) з волокнистих матів.

Тип:
модульні блоки з високотемпературного теплоізоляційного волокна з механічним кріпленням.

Класифікаційна температура:
Pyro-Bloc випускаються трьох видів щільності, кожен на дві класифікаційні температури:
стандартне волокно - 1260 0С
цирконієве волокно - 1425 0С
Максимальна безперервна температура дії на матеріал залежить від умов використання. В разі сумніву зверніться, будь ласка, за рекомендацією до Вашого найближчого дистриб'ютора Thermal Ceramics.

Переваги:
• велика щільність без використання додаткового стискування дає низьку теплопровідність;
• волокно з добавкою змащувального масла допускає підвищене ущільнення і дає щільні з'єднання;
• ефект зміцнення при першому випаленні забезпечує здобуття міцної робочої поверхні, стійкою до механічних пошкоджень і до зносу під впливом потоків газу;
• стійкість проти атмосферних дій дозволяє обмежене використання на відкритому повітрі;
• кріплення (анкераж) віддалений від гарячій поверхні сприяє захисту сталевих конструкцій.

Види:
система Pyro-Bloc надає можливість виконання модифікацій на місці або на підприємстві-виготівнику шляхом вирізування будь-яких форм без яких би то не було обмежень по напряму різання для підгонки під незручні конфігурації каркаса. Кутові l-образні модулі забезпечують можливість швидкого безшовного монтажу як по внутрішніх, так і по зовнішніх кутах без необхідності використання металевих деталей для додатковох підтримки. Можливість вирізувати напівкруглі форми дозволяє здійснювати кріплення до круглих секцій.
• модулі Y:
швидка установка, всі місця зварки автоматично випробовуються на кручення, одинетапний монтаж;
• модулі М і Т:
дозволяють використовувати підкладку і обробку каркаса, гарантоване стискування модуля, прості деталі кріплення, використання стандартного зварювального устаткування, що серійно випускається;
• модулі "Рим-болт":
дозволяє кріпити модулі до збільшених або перфорованих металевих каркасів.

Використання:
Продукти Pyro-Bloc можуть широко застосовуватися в різних нагріваємих об'єктах, у всіх галузях промисловості, і зокрема:
• нафтохімія (нагрівачі в технологічному процесі, печі реформінга, піролізні нагрівачі і системи каналів);
• металургія (кришки передавальних ковшів, кришки нагрівальних колодязів, печі повторного нагріву, одно- і багатостопні печі для відпалу бухт стрічки, печі безперервного відпалу і формування покриттів, карусельні печі, печі з черенем викочування, печі з роликовим черенем, печі зі зйомним ковпаком, що відводять канали і системи каналів);
• виробництво алюмінію (нагрівальні колодязі і кришки, пакетні печі, печі дифузійного відпалу, системи каналів);
• виробництво кераміки (тунельні печі для фарфорофаянсових виробів і червоної цегли, печі періодичної дії для фарфорофаянсових виробів і червоної цегли, печі Хоффмана і системи каналів);
• енергопостачання (установки для термічного окислення, установки для утилізації тепла, що відходить).

Деталі кріплення і установка:
Стандартні трубки і траверси для всіх товарів Pyro Bloc виготовляються з неіржавіючої сталі ASTM 316, але для складніших умов експлуатації можуть бути використані вищі сорти сталі (ASTM 310 або Inconel 601). Для виготовлення шпильок використовується неіржавіюча сталь ASTM 304 або такий вищий сорт, який гарантує успішну роботу в конкретних умовах експлуатації. Детальні дані по монтажу всіх модулів Thermal Ceramics (теплостійкої кераміки) приведені в нашому Керівництві по монтажу модулів.

Упаковка:
товари Pyro-Bloc зазвичай поставляються розміром 305х305х100 - 350 мм (товщина) (із ступінчастим збільшенням 25 мм). По запиту покупця можуть бути поставлені модулі інших розмірів, форм і щільності, у тому числі L-образні модулі. Товари Pyro-Bloc поставляються або в картонних коробках розміром 315х315х930 мм (довжина), або у вигляді великих вантажних пакетів на піддоні розміром 1250х1110х1100 мм (висота) (включаючи піддон).

 
Клікніть на картинку щоб побачити повнорозмірну версію