Вогнетривка цегла - це формований виріб, переважно з мінеральної сировини, що використовується в умовах високих температур. За способом випалу та хіміко-мінералогічного складу розрізняють кілька

видів цегли вогнетривкої:
• основна (вироблена на основі обпалених мінералів магнезії і вапна);
• вуглецева (вироблена на основі кам'яновугільної смоли з дозованою добавкою пресованого порошку коксу або антрациту);
• шамотна (глиноземна, відмінна властивість якої, підвищений вміст оксиду алюмінію - від 28% до 45%);
• кварцова (основа складу вапняне молоко і порошок кварцу або пісковика).

Існують вогнетриви з високою (45-85%) пористістю і підрозділяються також на: шамотні, корундові та інші типи. Обумовлює пористість додавання в шихту подрібнених добавок, здатних до вигорання під час випалу (деревинна стружка, торф, полістирол, кокс, лігнін). Пориста цегла вогнетривка нагріваючись, довше звичайного, зберігає накопичене в ній тепло. Підбираючи цеглу вогнетривку, слід пам'ятати про їх оптимальної щільності 1700-1900 кг/м3, так як зі збільшенням пористості знижується міцність. Відмінними якостями вогнетривкої цегли повинні залишатися її здатність тривалий час витримувати різні механічні, хімічні впливи при високих температурах.

Наша компанія поставляє вогнетривку цеглу європейського виробника Morgan Advanced Materials, який є одним з флагманів світового ринку високотемпературних вогнетривких матеріалів. Morgan Advanced Materials виробляє теплоізоляційну цеглу п'яти видів, з температурами застосування від 1260 до 1760 0С, кожен з яких ідеально підходить відповідним теплофізичним вимогам. Вогнетриви марки Firebricks JM виробляють з високої чистоти глини і ретельно дозованих добавок. Завдяки сучасному обладнанню та застосуванню новітніх методів виробництва - заливка (CAST) та стропівка (SLINGER), легковагова цегла марки Firebricks JM має цілу низку теплофізичних властивостей, які за всіма показниками істотно перевершують застарілі аналоги (ШЛ-0,4, ШТЛ-0,6, МКРЛ-0,8 та інші).

Вогнетривку цеглу найчастіше застосовують у вітчизняній й зарубіжній промисловості в якості першого гарячого шару футерування або теплоізоляційного шару в обпалювальних та відбиваючих печах, а також у багатьох інших промислових високотемпературних агрегатах. Вогнетриви марки Firebricks JM ефективно використовуються при проведенні різних ремонтних робіт по футеруванню промислових печей та іншого обладнання.

Основними перевагами вогнетривкої цегли є наступні властивості: висока межа міцності при стисненні під впливом високої температури, мала теплопровідність і теплоємність, чистота хімічного складу, точність та різноманітність розмірів, легкість обробки і т. д.

Також слід зазначити, що Morgan Advanced Materials виробляє теплоізоляційну цеглу спеціальних форм і більших розмірів, що дозволяє більш ефективно справлятися з поставленими завданнями по футеруванню та тепловій ізоляції обладнання у промисловій сфері.

Купити вогнетривку цеглу можна, вибравши вид цегли, яка цікавить, і заповнивши форму замовлення.