Вогнетривке прошивне полотно

Прошивне вогнетривке полотно, що містить в своїй основі керамічні волокна - чудовий інноваційний продукт, який має однорідну структуру з дуже низьким вмiстом не волокнистих компонентів і дозволяє унікальним методом вирішувати завдання по футеруванню та тепловій ізоляції в найсуворіших середовищах. Виробляється прошивне полотно (вогнетривке волокно) компанією Morgan Advanced Materials (ЄС) з виключно високоякісної сировини та з використанням сучасних технологій на основі найвищих стандартів якості.

Дане прошивне полотно (вогнетривке волокно) застосовують для стримування теплового потоку в багатьох галузях промисловості (наприклад, при виробництві чавуну, сталі, кераміки і т. п.).

Прошивне полотно (вогнетривке волокно) володіє рядом відмінних властивостей: стримує абразивну дію потоків газу завдяки високій щільності - в стислому стані до 240 кг/м3, при випалюванні матеріал стає жорстким, схожим на вогнетривку плиту з керамоволокна, не прозорість - перешкоджає інфрачервоному випромінюванню, можливість отримувати складні форми для футерування і теплової ізоляції (від прямокутної до округлої) і багато іншого.

Унікальні властивості прошивного полотна на основі керамоволокна дозволяють застосовувати його при футеруванні та тепловій ізоляції сучасного промислового обладнання з метою поліпшення енергоефективності та довговічності роботи цього обладнання.