Ізоляційний папір на основі керамічного волокна, в умовах тенденцій зниження енерговитрат та поліпшення енергоефективності обладнання в усіх сферах промисловості, є дуже затребуваним матеріалом. Теплоізоляційний папір, представленний на нашому сайті, виробляється двома лідируючими на ринку високотемпературної теплоізоляційної продукції компаніями, це: Luyang Unifrax Trading Company Limited (КНР) і Morgan Advanced Materials (ЄС). Дані компанії виробляють термостійкий папір та теплоізоляційні прокладки найвищої якості з використанням інноваційних технологій та сучасного обладнання. Завдяки цьому матеріал чудово проявляє себе на практиці і дозволяє вирішувати багато технічних завдань з теплової ізоляції виробничого устаткування, яке знаходиться у постійному контакті з високими температурами.

Ізоляційний папір застосовується в якості: теплових екранів, електроізоляційних і теплоізоляційних прокладок, протипожежного захисту і т. д., а також теплоізоляції сталеливарних ковшів і виливниць.

Основні властивості термостійкого паперу: чудова стійкість до термічних ударів та теплозмін, низька теплопровідність, мала щільність, висока міцність на розрив, зручність при монтажі, точні розміри та інше.

Термостійкий папір на основі керамічних волокон є альтернативою застарілим матеріалам на основі базальтових волокон, азбесту та ін., та по всім теплофізичним і експлуатаційним властивостям на порядок вище. Що, в поєднанні з конкурентоспроможною ціною ізоляційного паперу, робить матеріал незамінним для вирішення багатьох технічних завдань.