Вогнетривке кріплення

Цiназа запитом

Кріплення для теплоізоляції (вогнетривкі анкери Fiberfix) виготовляються круглої форми і різних розмірів, з можливістю виготовлення ручного шва, для дугового зварювання й нарізного виконання цих анкерів, що підходить для кріплення практично будь-яких вогнетривких матеріалів (мати, плити і т. п.).

Використання матеріалів для кріплення - вогнетривким анкером Fiberfix (FFH, FFS, FFT), в поєднанні з ковпачком (шайбою) LFF або керамічним замком СFF з вогнетривким кільцем BER, дозволяє закріпити ізоляцію. Кріплення для теплоізоляції кількох шарів - проміжний зажим кліпса MTC, використовується для того, щоб зафіксувати нижні вогнетривкі шари під час установки.

Вогнетривке кріплення

Найчастіше для кріплення матів, плит та інших матеріалів застосовуються такі вогнетривкі матеріали для кріплення:

Анкер FFT

 

Мін.

Макс.

Довжина, мм

50

550

Довжина різьблення, мм

10

25


Вогнетривке кріплення Вогнетривке кріплення

Кліпса LFF

Діаметр, мм

60

40

 

Вогнетривке кріплення Вогнетривке кріплення

Ковпачок MTC

Маркування

Діаметр, мм

MTC-025

3

MTC-035

4-5

MTC-045

5,25 - 6

MTC-065

7,12 - 8

MTC-082

8,9 - 10

MTC-104

10,8

MTC-115

12

 

Вогнетривке кріплення Вогнетривке кріплення

Замок для анкерів CFF забезпечує ізоляцію волокон і, по необхідності, може бути заповнений керамічною мастикою. Він фіксується шляхом повороту між анкерними вирізами. Опорне кільце BER використовується для кращої підтримки шарів волокон.

Кріплення для теплоізоляції - замок CFFD може закриватися керамічною кришкою для захисту анкера Fiberfix від зовнішніх впливів.