Шамотна цегла

Виготовлення шамотної цегли відрізняється особливою технологією виробництва, тому вона має високі відмінні характеристики. Даний вид цегли добре протистоїть не тільки високим температурам, але й середовищам з підвищеним вмістом кислот і лугів, не сприйнятливий до органічних розчинників.

Цьому сприяє суворе дотримання унікального технологічного процесу виробництва цегли шамотної зі збереженням двухфазної концепції (нагрівання і охолоджування). А також пріоритет у використанні якісної сировини в правильно підібраному складі.

Так особливий тугоплавкий сорт глини подрібнюється до порошкоподібної консистенції (іменованої як порошок шамотний), далі ретельний просів в спеціальні ємності з додаванням в строго певній пропорції, води, порошку графіту, коксового порошку і укрупнених зерен кварцу. Після багаторазового перемішування робочу масу формують, сушать, і піддають високотемпературному випалу, поступово підвищуючи температуру в спеціальних печах, починаючи з 600, 900, 1100 і доводячи до 1500 0С. В цей же час відбуваються необхідні фізико-хімічні реакції зі спеканням цегли шамотної та її витримкою протягом п'яти, шести годин.

В даний час шамотна цегла безперечно є універсальним лідером споживчого попиту на вітчизняному ринку.

Щоб купити шамотну цеглу, виберіть тип вогнетривкої шамотної цегли, що цікавить, та заповніть форму замовлення.