Вогнетривке волокно (керамоволокно)

Керамічне волокно, як і інші ізоляційні матеріали представлені на сайті нашої компанії, є відмінним продуктом і виготовляється з сировини високої якості лідерами ринку з виробництва високотемпературних матеріалів - компаніями Luyang Unifrax Trading Company Limited (КНР) і Morgan Advanced Materials (ЄС). Під час процесу виробництва керамічного волокна використовуються сучасні технології та обладнання. Керамоволокно проходить суворий контроль якості. Завдяки цьому вогнетривке волокно володіє високими теплофізичними та енергозберігаючими властивостями.

Основні властивості матеріалу (керамічне волокно): стійкість до теплових ударів і впливу хімікалій, низька теплопровідність і питома теплоємність, також вогнетривке волокно володіє хорошим шумопоглинанням і високою температурною стабільністю.

Застосовується вогнетривке волокно в якості торкретуючого наприскування для печей, заповнення поділяючих порожнин котлів, а також виготовлення ізолюючих фасонних частин, ремонту волокнистих кладок та інше.

Даний ізоляційний матеріал (керамоволокно) за всіма технічними характеристиками випереджає аналогічні традиційні вогнетривкі матеріали. А завдяки ще й прийнятній ціні, матеріал знайшов широке застосування в багатьох галузях промисловості по всьому світу, де піднімається питання енергоефективності виробництва.