Дуже часто однією з основних вимог замовника при будівництві, реконструкції або модернізації промислових печей, котлів та іншого теплового обладнання є виконання робіт «під ключ». Сюди ж входить проведення робіт з демонтажу обладнання, у тому числі демонтаж металоконструкцій, демонтаж футерування та пальникового обладнання тощо.
 
Цей процес має свою специфіку і потребує певних навичок та знань. Демонтажні роботи пов'язані з підвищеною небезпекою, трудомісткістю та певними труднощами – наприклад, необхідністю проведення робіт в умовах обмеженого простору та/або паралельним проведенням інших робіт на майданчику. Тому важливим фактором при виборі підрядника на даний вид робіт є досвід, знання та дотримання норм охорони праці. «Інвентум» має такі знання та досвід проведення демонтажних робіт, а також відповідну дозвільну документацію.
 
Слід зазначити, що для проведення робіт з демонтажу теплового обладнання та конструкцій часто необхідно виконати технічні розрахунки та розробити проектно-кошторисну документацію. Наша компанія завдяки власному інженерному центру надає такі послуги.
 
«Інвентум» здійснює монтаж металоконструкцій при будівництві, реконструкції та модернізації промислових печей, котлів та іншого енергетичного обладнання, у тому числі провадить висотні роботи. Для проведення даного виду робіт наша компанія має в своєму розпорядженні:
штатом монтажників-висотників, які мають величезний досвід проведення робіт із встановлення металоконструкцій, у тому числі методом промислового альпінізму;
спеціалізованим обладнанням, у тому числі обладнання для обробки металу, великою площею будівельних риштувань тощо;
альпіністським спорядженням та засобами індивідуального захисту;
відповідними дозволами та групами допуску на проведення цього виду робіт, а також будівельною ліцензією.
 
Фахівці компанії виконують встановлення металоконструкцій методом з'єднання за допомогою болтів та заклепок або проведенням зварювальних робіт.
 
Необхідно також зазначити, що «Інвентум» надає замовнику повний спектр послуг з будівництва та переоснащення теплових агрегатів, монтажу технологічного обладнання, що є важливим фактором у досягненні якісного результату. Завдяки взаємодії відділів компанії, фахівці-монтажники можуть найточніше і вчасно виконати роботи згідно з розробленою проектною документацією та відповідно до плану проведення робіт (ППР). Опис та фото виконаних нашою компанією робіт, у тому числі монтаж металоконструкцій, знаходиться за посиланням «Проекти».
 

Переваги

ico

Системний імпорт

Потрібна впевненість в якості та постійній наявності необхідних вогнетривів? Дистриб'юція від світових виробників

ico

Термінова доставка вогнетривів

Продукція потрібна на вчора?
Виробництво варто?
Відвантаження в день замовлення

ico

Великі складські запаси

Більше 5000 одиниць великої вогнетривкої продукції в одному місці - мати, плити, кріплення, суміші, цегла та багато іншого!

ico

Технічний розрахунок

Не знаєте яких і скільки вогнетривів необхідно? Як їх застосувати? Технічний розрахунок безкоштовно!

2000+

Покупців

Завантажити Бриф на виконання робіт

.docx format 0 MB