Вогнетривка цегла

Наша компанія поставляє вогнетривку цеглу європейського виробника Morgan Advanced Materials, який є одним з флагманів світового ринку високотемпературних вогнетривких матеріалів. Morgan Advanced Materials виробляє легковагову цеглу (вогнетриви) п'яти видів, з температурами застосування від 1260 до 1760 градусів Цельсія, кожен з яких ідеально підходить відповідним теплофізичним вимогам. Вогнетриви марки Firebricks JM виробляють з високої чистоти глини і ретельно дозованих добавок. Завдяки сучасному обладнанню та застосуванню новітніх методів виробництва - заливка (CAST) та стропівка (SLINGER), легковагова цегла марки Firebricks JM має цілу низку теплофізичних властивостей, які за всіма показниками істотно перевершують застарілі аналоги (ШЛ-0,4, ШТЛ-0,6, МКРЛ-0,8 та інші).

Легковагову цеглу (вогнетривку цеглу) найчастіше застосовують у вітчизняній й зарубіжній промисловості в якості першого гарячого шару футерування або теплоізоляційного шару в обпалювальних та відбиваючих печах, а також у багатьох інших промислових високотемпературних агрегатах. Вогнетриви марки Firebricks JM ефективно використовуються при проведенні різних ремонтних робіт по футеруванню промислових печей та іншого обладнання.

Основними перевагами вогнетривкої цегли є наступні властивості: висока межа міцності при стисненні під впливом високої температури, мала теплопровідність і теплоємність, чистота хімічного складу, точність та різноманітність розмірів, легкість обробки і т. д.

Також слід зазначити, що Morgan Advanced Materials виробляє вогнетривку цеглу спеціальних форм і більших розмірів, що дозволяє більш ефективно справлятися з поставленими завданнями по футеруванню та тепловій ізоляції обладнання у промисловій сфері.        

Проекти