Рік: 2015
Країна: Україна
Галузь: Виробництво кераміки та будівельних матеріалів
Наші фахівці з футерування в березні 2015 року виконали роботи з реконструкції футерування зводу тунельної печі випалювання цегли. Роботи проводилися в декілька етапів:
- розробка проектно-кошторисної документації з реконструкції футерування зводу тунельної печі випалювання цегли;
- підготовка поверхні металоконструкцій зводу печі (піскоструминна обробка і фарбування);
- монтаж опорних металоконструкцій зводу печі;
- приварювання шпильок (жароміцне кріплення) для футерування;
- монтаж футерування зводу печі.
 
З метою досягнення істотної економії витрат на енергоносії в процесі роботи печі при футеруванні зводу печі були застосовані новітні футерувальні матеріали провідного світового виробника Shandong Luyang Share Co. Це так звані легковаги (матеріали на основі керамічного волокна) - модулі LYTX-1260M, плити LYTX-164B, мати LYTX-312 і LYTX-212, а також застосовані кріпильні матеріали для футерування з жароміцної сталі (жароміцне кріплення). Дані футерувальні матеріали мають відмінну стійкість до термічних ударів, низькі коефіцієнти теплоємності і теплопровідності, довговічні і конкурентоздатні за ціною в порівнянні зі стандартно застосовуваними застарілими футерувальними матеріалами вітчизняного виробництва (шамотна цегла та ін.).
 
Реконструкція футерування зводу печі проводилася згідно технічного регламенту, якісно, ​​в повному обсязі і в строк. Слід також зазначити, що роботи виконані висококваліфікованими фахівцями (проектанти, кошторисники, футерувальники та ін.), які постійно проходять навчання у провідних компаній галузі. Так, наприклад, приварка шпильок (жароміцне кріплення) виконувалася високопродуктивним апаратом контактно-дугового зварювання з метою досягнення максимально надійного і швидкого приварювання, а також мінімальних витрат жароміцного кріплення. Основне завдання реконструкції футерування зводу печі - досягнення істотної економії енергоресурсів, і наша компанія успішно впоралася з поставленим замовником завданням.

Інші проекти

Клієнти

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo