Рік: 2015
Країна: Україна
Галузь: Машинобудування, металообробка і трубопрокатне виробництво
У березні 2015 року фахівці «Інвентум Україна» виконали роботи по заміні футерування склепіння термічної печі. Основним завданням, яке поставив замовник, було досягнення істотної економії витрат на енергоносії в процесі роботи печі при мінімальних фінансових інвестиціях. Для вирішення даного завдання нашою компанією було запропоновано замінити старі футерувальні матеріали склепіння печі на сучасні. А саме - футерувальні матеріали на основі керамічного волокна - модулі LYTX-1260M і мати LYTX-312 і LYTX-212 виробництва Shandong Luyang Share Co. Завдяки чудовим теплофізичним властивостям матеріалів на основі керамічного волокна економія витрат на енергоносії після їх застосування може досягати 70% в порівнянні зі стандартно застосовуваними футерувальними матеріалами вітчизняного виробництва. Також величезною перевагою матеріалів на основі керамічного волокна є їх довговічність і термічна стабільність.
 
Замовник затвердив нашу пропозицію по заміні футерування. Фахівцями «Інвентум Україна» була проведена очистка, підготовка і фарбування поверхні металевого каркаса склепіння печі. Після цього проведено роботи по розмітці і приваренню шпильок для кріплення футерування високопродуктивним апаратом контактно-дугового зварювання й виконано монтаж футерування (матеріалів на основі керамічного волокна) склепіння печі. До якості виконаних робіт у замовника претензій не виникло. З основним завданням - досягнення істотної економії енергоресурсів при мінімальних вкладеннях, наша компанія успішно впоралася.
 
Слід також зазначити, що виконані роботи проводились висококваліфікованим персоналом (проектанти, кошторисники, футерувальники та ін.), які регулярно проходять відповідне навчання у провідних світових компаній галузі. А вартість таких робіт істотно нижче, ніж у європейських компаній, що виконують аналогічні роботи.

Інші проекти

Клієнти

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo