Рік: 2017
Країна: Україна
Галузь: Виробництво кераміки та будівельних матеріалів

Компанія "Інвентум Україна" застосовує сучасні вогнетривкі матеріали і передові технічні рішення при будівництві, модернізації та реконструкції теплових агрегатів. Однією з таких робіт нашої компанії стала модернізація вогнетривкими модульними блоками на основі керамічного волокна футерування склепіння обпалювальної зони тунельної печі.

Завдяки власному інженерного центру, фахівці "Інвентум Україна" розробили проект футерування склепіння обпалювальної зони тунельної печі. Максимальна температура в печі - 1150 ºС, робоча температура -1050 ºС. Площа ділянки склала 118 кв.м, термін виконання робіт - 20 днів. Для виконання поставлених завдань, інженерний центр застосував такі вогнетривкі матеріали: модульні блоки, мати та плити. Дані матеріали виготовлені на основі керамічного волокна, що дає ряд переваг у порівнянні зі стандартними вогнетривкими матеріалами (наприклад, вогнетривка шамотна цегла). Модульні блоки, мати та плити з керамічного волокна мають кращі теплофізични властивості, більш високу зносостійкість, а їх монтаж набагато швидше і зручніше. У разі необхідності локального ремонту модульні блоки легко знімаються і повторно кріпляться або замінюються на нові.
 
Фахівці монтажного відділу провели підготовчі роботи по обробці металоконструкцій перед установкою вогнетривкої футерівки склепіння: металева поверхня була зачищена піскоструминним способом, оброблена антикорозійним покриттям і виконаний монтаж нових опорних конструкцій. Модульні блоки кріпилися до металоконструкцій за допомогою анкерів і гайок з жароміцної сталі. Ковдра і плити використовували для додаткового шару ізоляції і для ущільнення термокомпенсаціонних швів.
 
Роботи по футерівці склепіння тунельної печі виконані в повному обсязі, відповідно до проекту і будівельних норм. Загальна товщина футерування склала 375 мм, а температура на поверхні склепіння після ремонту - не більше 50 ºС.

Інші проекти

Клієнти

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo