Рік: 2016
Країна: Україна
Галузь: Чорна та кольорова металургія

У квітні 2015 року фахівці проектно-кошторисного відділу нашої компанії провели діагностику печі-міксера для виплавки алюмінію і за її результатами було запропоновано проект капітального ремонту футерування. Вогнетривкі матеріали для футерування печі підібрані відповідно до завдань проекту, а саме: зниження теплових втрат і зменшення споживання енергоресурсів.

Для виконання поставлених завдань наша компанія виконала поставку вогнетривких бетонів і сумішей компанії "ECTP Refractories" (Бельгія): Vibrec 575 F, Vibrec 575 Mulf, Vibrec 735, Semisolec 1350. Дані вогнетривкі бетони характеризуються високою термостійкістю, хорошими теплофізичними властивостями, стійкістю до атмосфери плавки алюмінію, низькою змочуваність розплавом і тривалим терміном експлуатації. Саме тому фахівці "Інвентум Україна" застосували вогнетривкі бетони як основний футерувальний шар для склепіння печі, завантажувального та оглядового вікна. Для застосування даних вогнетривких бетонів наша компанія володіє всім необхідним обладнанням і досвідом.

Також для ремонту футерування печі-міксера фахівці нашої компанії застосували легковагі вогнетривкі матеріали виробництва "Luyang Unifrax Trading Company Limited" (КНР), а саме: вогнетривкі мати LYTX-212, плити LYTX-164B, LYTX-264B і папір на основі керамічного волокна LYTX -236B. Матеріали на основі керамічного волокна мають низьку теплопровідність і теплоємність, володіють стійкістю до перепаду температур і ідеально підходять в якості ізоляційного шару футерівки стін і склепіння печі.

Для ремонту футерування печі-міксера для виплавки алюмінію також використовували вогнетривку шамотну щільну і легку цеглу. Кладка вогнетривкої цегли ШЛ і ША проводилася на подину і стіни печі.

Застосованна нашою компанією багатошарова конструкція з вогнетривких матеріалів для футерівки печі-міксера по виплавці алюмінію, дозволила чудово впоратися із завданнями щодо зниження теплових втрат і зменшення споживання енергоресурсів.

Інші проекти

Клієнти

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo