Рік: 2020
Країна: Україна
Галузь: Чорна та кольорова металургія

Компанія "Інвентум Україна" більше 10 років реалізує проекти з модернізації, реконструкції та ремонту теплового обладнання. Так, в 2018 році ми виконали заміну вогнетривкого футерування на зводі рухомої решітки і трубі аварійного скидання температури обпалювальної машини.

Отримавши технічне завдання від нашого замовника, ми приступили до розробки необхідної технічної документації (проект, ПВР, кошторис, різні схеми та креслення). А після її затвердження, відділ постачання виконав поставку необхідних теплоізоляційних і вогнетривких матеріалів.

Роботи почалися з демонтажу старого, частково зруйнованого, вогнетривкого футерування на зводі рухомої решітки обпалювальної машини. Після чого наші фахівці провели ряд робіт з металоконструкціями, приварили вогнетривкі кріплення і приступили до монтажу теплоізоляційного шару футерування. Який складався з матів на основі керамічного волокна і плит. Заключним етапом стало нанесення вогнетривкого торкрет бетону. Він встановлювався відповідно до технологічних карт і необхідної технології із застосуванням розвантажувальних швів.

Хочемо зазначити, що "Інвентум Україна" має все необхідне обладнання для виконання робіт з нанесення вогнетривких торкрет сумішей (бетономішалки, міксери, торкрет установки), а також спеціалізований штат.

Роботи з заміни вогнетривкого футерування обпалювальної машини виконані в повному обсязі, відповідно до проекту та у встановлені терміни. 

Інші проекти

Клієнти

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo