+38 (050) 691 66 76

+38 (067) 350 10 27

Будівництво та реконструкція теплових агрегатів
Теплова ізоляція та футеруванняПослуги
Наші Акції
Продукція

Послуги

  БУДІВНИЦТВО, РЕКОНСТРУКЦІЯ, МОДЕРНІЗАЦІЯ ТЕПЛОВИХ АГРЕГАТІВ

Унікальність нашої компанії в тому, що ми пропонуємо комплексне рішення задач по будівництву, реконструкції і технічному переоснащенню печей, парових та водогрійних котлів та іншого технологічного обладнання на основі передових світових практик (застосування інноваційних інженерних рішень, матеріалів та обладнання).

На підприємстві сформовано інженерний центр зі своєю науково-дослідною базою, в завдання якого входить надання комплексних інжинірингових послуг і впровадження найбільш ефективних енергозберігаючих матеріалів і обладнання, передових новаторських технічних рішень. Науково-дослідницька база постійно наповнюється інформацією про новітні матеріали й обладнання, а також про технічні інновації в сфері проектування, будівництва, реконструкції та технічного переоснащення теплових агрегатів будь-якої складності. Штат наших інженерів регулярно проходить навчання і взаємодіє з фахівцями провідних виробників матеріалів і обладнання, відвідує семінари, виставки та тематичні конференції.

  • ПОСТАЧАННЯ
  • Конкурентоспроможні ціни
  • Мінімальні терміни поставки
  • Оптимізація витрат на доставку

Послуги поставки матеріалів і обладнання від нашої компанії - це можливість отримати максимум сервісу з одних рук. На основі багаторічного досвіду застосування і експлуатації, ми підберемо найбільш підходящі матеріали і обладнання, які оптимально підійдуть для вирішення ваших технічних завдань. А завдяки власному відділу логістики ми оптимізуємо транспортні витрати, швидко здійснимо поставки матеріалів і обладнання з Європи, Азії та США. На сьогоднішній день наше підприємство здатне якісно і швидко задовольнити більшість потреб у постачанні матеріалів та обладнання за такими основними напрямками:

Монтажний (виробничий) відділ компанії виконує роботи з будівництва, реконструкції та технічного переоснащення, а також сервісного обслуговування теплових агрегатів, таких як печі, парові і водогрійні котли, турбіни, газоходи, ємності та інше технологічне обладнання, в тому числі методом промислового альпінізму (теплова ізоляція промислового обладнання, монтаж / демонтаж різних конструкцій, обстеження об'єктів і т. п.). «Інвентум Україна» надає комплекс послуг в наступних галузях промисловості: хімічна і нафтохімічна, енергетика, чорна і кольорова (виробництво алюмінію) металургія, машинобудування та багато інших. Окремо варто відзначити, що ми виконуємо роботи «під ключ» і несемо гарантійні зобов'язання на виконані роботи.

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

 

Компанія має великий парк інструментів і обладнання, засобів індивідуального захисту, необхідних для проведення відповідних робіт, а також дозвільною документацією, в тому числі будівельні ліцензії діючі на території України і Республіки Казахстан.
 

«Інвентум України» є офіційним дистриб'ютором та імпортером 
провідних світових виробників вогнетривів, пальникового і нагрівального
обладнання, КВПіА і т. п.: «Luyang Unifrax Trading Company Limited» (КНР),
«Morgan Advanced Materials» (ЄС), «Allied Mineral Products» (США), «ECTP Refractories» (Бельгія). Також нашими постійними партнерами є: «Hasle» (Данія), «Silicon» (Нідерланди), «Szczelinex» (Польща) та багато інших.

 

 


Надані послуги в комплексі дозволяють скоротити енергоспоживання обладнання до 70%, поліпшити його виробничі, економічні і екологічні показники. Найкращим підтвердженням ефективної роботи компанії є успішна реалізація проектів по реконструкції та технічному переоснащенню термічних агрегатів на провідних промислових підприємствах України, Республіки Казахстан і Російської Федерації. Про це також свідчать відповідні відгуки

 

 


Дуже низькі ціни на поставлені матеріали, завдяки співпраці з провідними світовими виробниками, прямими контрактами і власним відділу логістики. Вітчизняні ціни на послуги, що надаються, завдяки досвідченим висококваліфікованим фахівцям проектного і монтажного відділів. "Інвентум Україна" також надає постійним клієнтам компанії великі знижки на матеріали та послуги, а також проводить різні акції

 

Безкоштовна технічна підтримка і консультації, індивідуальний підхід до кожного клієнта, що враховує завдання, технологічні аспекти, економічну доцільність застосування того чи іншого технічного рішення і відповідних матеріалів, також є одним з основних переваг компанії.