Назад
Послуги

Енергосервісна компанія повного циклу

Унікальність нашої компанії в тому, що ми пропонуємо комплексне рішення задач по будівництву, реконструкції і технічному переоснащенню печей, парових та водогрійних котлів та іншого технологічного обладнання на основі передових світових практик (застосування інноваційних інженерних рішень, матеріалів та обладнання).

Проектування

На підприємстві сформовано інженерний центр зі своєю науково-дослідною базою, в завдання якого входить надання комплексних інжинірингових послуг і впровадження найбільш ефективних енергозберігаючих матеріалів і обладнання, передових новаторських технічних рішень. Науково-дослідницька база постійно наповнюється інформацією про новітні матеріали й обладнання, а також про технічні інновації в сфері проектування, будівництва, реконструкції та технічного переоснащення теплових агрегатів будь-якої складності. Штат наших інженерів регулярно проходить навчання і взаємодіє з фахівцями провідних виробників матеріалів і обладнання, відвідує семінари, виставки та тематичні конференції.

Постачання

Послуги поставки матеріалів і обладнання від нашої компанії - це можливість отримати максимум сервісу з одних рук. На основі багаторічного досвіду застосування і експлуатації, ми підберемо найбільш підходящі матеріали і обладнання, які оптимально підійдуть для вирішення ваших технічних завдань. А завдяки власному відділу логістики ми оптимізуємо транспортні витрати, швидко здійснимо поставки матеріалів і обладнання з Європи, Азії та США. На сьогоднішній день наше підприємство здатне якісно і швидко задовольнити більшість потреб у постачанні матеріалів та обладнання за такими основними напрямками:

Монтаж

Монтажний (виробничий) відділ компанії виконує роботи з будівництва, реконструкції та технічного переоснащення, а також сервісного обслуговування теплових агрегатів, таких як печі, парові і водогрійні котли, турбіни, газоходи, ємності та інше технологічне обладнання, в тому числі методом промислового альпінізму (теплова ізоляція промислового обладнання, монтаж / демонтаж різних конструкцій, обстеження об'єктів і т. п.). «Інвентум Україна» надає комплекс послуг в наступних галузях промисловості: хімічна і нафтохімічна, енергетика, чорна і кольорова (виробництво алюмінію) металургія, машинобудування та багато інших. Окремо варто відзначити, що ми виконуємо роботи «під ключ» і несемо гарантійні зобов'язання на виконані роботи.

Переваги модернізації

 
витрати на енергоносії
скорочення до 70%
 
дотримання норм охорони праці
 
короткий термін окупності проектів
від 6 місяців
 
високий рівень безпеки
пожежної та екологічної
 
високі показники ефективності роботи теплового обладнання
в т.ч. зниження собівартості обладнання