БУДІВНИЦТВО, РЕКОНСТРУКЦІЯ, МОДЕРНІЗАЦІЯ ТЕПЛОВИХ АГРЕГАТІВ

Унікальність нашої компанії в тому, що ми пропонуємо комплексне рішення задач по будівництву, реконструкції і технічному переоснащенню печей, парових та водогрійних котлів та іншого технологічного обладнання на основі передових світових практик (застосування інноваційних інженерних рішень, матеріалів та обладнання).

 • ПРОЕКТУВАННЯ
 • Діагностика об'єктів
 • Розробка конструкторських рішень
 • ЗD візуалізація
 • Складання проектно-кошторисної документації

На підприємстві сформовано інженерний центр зі своєю науково-дослідною базою, в завдання якого входить надання комплексних інжинірингових послуг і впровадження найбільш ефективних енергозберігаючих матеріалів і обладнання, передових новаторських технічних рішень. Науково-дослідницька база постійно наповнюється інформацією про новітні матеріали й обладнання, а також про технічні інновації в сфері проектування, будівництва, реконструкції та технічного переоснащення теплових агрегатів будь-якої складності. Штат наших інженерів регулярно проходить навчання і взаємодіє з фахівцями провідних виробників матеріалів і обладнання, відвідує семінари, виставки та тематичні конференції.

 • ПОСТАЧАННЯ
 • Конкурентоспроможні ціни
 • Мінімальні терміни поставки
 • Оптимізація витрат на доставку

Послуги поставки матеріалів і обладнання від нашої компанії - це можливість отримати максимум сервісу з одних рук. На основі багаторічного досвіду застосування і експлуатації, ми підберемо найбільш підходящі матеріали і обладнання, які оптимально підійдуть для вирішення ваших технічних завдань. А завдяки власному відділу логістики ми оптимізуємо транспортні витрати, швидко здійснимо поставки матеріалів і обладнання з Європи, Азії та США. На сьогоднішній день наше підприємство здатне якісно і швидко задовольнити більшість потреб у постачанні матеріалів та обладнання за такими основними напрямками:

 • МОНТАЖ
 • Будівництво та реконструкція теплових агрегатів
 • Технічне переоснащення, в тому числі футерування та теплова ізоляція промислового обладнання
 • Шефмонтаж
 • Гарантійне і післягарантійне обслуговування

Монтажний (виробничий) відділ компанії виконує роботи з будівництва, реконструкції та технічного переоснащення, а також сервісного обслуговування теплових агрегатів, таких як печі, парові і водогрійні котли, турбіни, газоходи, ємності та інше технологічне обладнання, в тому числі методом промислового альпінізму (теплова ізоляція промислового обладнання, монтаж / демонтаж різних конструкцій, обстеження об'єктів і т. п.). «Інвентум Україна» надає комплекс послуг в наступних галузях промисловості: хімічна і нафтохімічна, енергетика, чорна і кольорова (виробництво алюмінію) металургія, машинобудування та багато інших. Окремо варто відзначити, що ми виконуємо роботи «під ключ» і несемо гарантійні зобов'язання на виконані роботи.

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

 

Компанія має великий парк інструментів і обладнання,
засобів індивідуального захисту, необхідних для проведення відповідних
робіт, а також дозвільною документацією, в тому числі будівельні
ліцензії діючі на території України і Республіки Казахстан.

 

 «Інвентум України» є офіційним дистриб'ютором та імпортером
провідних світових виробників вогнетривів, пальникового і нагрівального
обладнання, КВПіА і т. п.: «Luyang Unifrax Trading Company Limited» (КНР),
«Morgan Advanced Materials» (ЄС), «Allied Mineral Products» (США), «ECTP Refractories» (Бельгія). Також нашими постійними партнерами є: «Hasle» (Данія), «Silicon» (Нідерланди), «Szczelinex» (Польща) та багато інших.

 

 


Надані послуги в комплексі дозволяють скоротити енергоспоживання обладнання до 70%, поліпшити його виробничі, економічні і екологічні показники. Найкращим підтвердженням ефективної роботи компанії є успішна реалізація проектів по реконструкції та технічному переоснащенню термічних агрегатів на провідних промислових підприємствах України, Республіки Казахстан і Російської Федерації. Про це також свідчать відповідні відгуки. 

 

 


Дуже низькі ціни на поставлені матеріали, завдяки співпраці з провідними світовими виробниками, прямими контрактами і власним відділу логістики. Вітчизняні ціни на послуги, що надаються, завдяки досвідченим висококваліфікованим фахівцям проектного і монтажного відділів. "Інвентум Україна" також надає постійним клієнтам компанії великі знижки на матеріали та послуги, а також проводить різні акції. 

 

Безкоштовна технічна підтримка і консультації, індивідуальний підхід до кожного клієнта, що враховує завдання, технологічні аспекти, економічну доцільність застосування того чи іншого технічного рішення і відповідних матеріалів, також є одним з основних переваг компанії.